Būrys tauragiškių linksminosi Joninėse Tauruose

Dalintis:

Vakar Taurų nuotykių parke nuaidėjo tarptautinės Joninės. Šitaip šventė pavadinta dėl koncertuoti pakviesto ukrainiečių kolektyvo „Taruta“. Scenoje nugriaudėjo ir garsieji rokeriai „Thundertale“.

Ketvirtadienio vakarą Taurų nuotykių parke rinkosi gausu būrys tauragiškių – jubiliejinį dešimtą kartą Joninės švęstos šioje vietoje. Šventės metu prisimintos senosios tradicijos, kuriose didelė reikšmė teikiama žolynams, jų pynimui.

Renginio pradžioje susirinkusius džiugino kolektyvai „Radasta“, „Dar pabūkim“, „Lylava“, „Kamana“, „Žemyna“. Kaip jau įprasta, po meno kolektyvų pasirodymų gražia eisena vainikai nunešti iki parko tvenkinio, kur buvo plukdomi.

Šiemet Joninėse Tauruose susirinkusius džiugino „Sadūnai“. Skambant jų atliekamiems kūriniams prie scenos rinkosi gausus būrys šokėjų. Gerai žinomas dainas ne vienas traukė kartu.

Neilgai trukus sulaukta ir svečių iš Ukrainos – scenoje pasirodė ukrainiečių grupė „Taruta“. Jie tarp savo atliekamų kūrinių ukrainiečių kalba, dvi dainas sudainavo ir lietuviškai, tuo maloniai nustebindami ne vieną atėjusį.

Bene labiausiai laukiami šįkart buvo grupė „Thundertale“. Jų trankus rokas ir liaudies dainos puikiai skambėjo prieš ugnies šou pasirodymą.

Ar žinojote, kad šiuo metu, Registrų centro duomenimis, Tauragės rajone gyvena 634 Jonai ir 143 Janinos taip pat 325 Rasos. Deja, Janinos vardas jau kuris laikas yra praradęs savo populiarumą – per pastarąjį dešimtmetį šis vardas visoje Lietuvoje nebuvo suteiktas nė vienai mergaitei.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą