Dėl Tauragės „Caritas“ surinktų aukų vargstantiems Velykos – sotesnės

Dalintis:

Prasidėjus Didžiajai savaitei Tauragės „Caritas“ paskelbė apie renkamą pagalbą vargstantiems. Stengtasi, kad nepasiturinčiųjų velykinis stalas būtų sotus ir visi galintieji paraginti prisidėti. Galiausiai Didįjį penktadienį net 85 šeimas pasiekė įvairių maisto produktų pilni krepšiai.

„Jau netrukus įžengsime į Didžiąją savaitę. Didžioji Velykų savaitė prasideda Verbų sekmadienį. Kiekviena šios savaitės diena reiškia Kristaus kelią: nuo jo santykio su mokiniais, meilės žmonėms, kančios, išdavimo bei mirties iki džiaugsmingo Prisikėlimo. Mielieji, ateinančią visą savaitę Bažnyčioje bus padėti krepšiai ilgai negendančiam maistui. Kviečiame Jus kažko atsisakyti, o vietoje to paaukoti maisto nepasiturintiems“, – toks raginimas išplatintas Tauragės „Caritas“ organizacijos feisbuke.

Organizacijos savanoriai netruko pasidalinti ir ypatingai džiugiu rezultatu. Kaip pasakojo Vitalija Šlepavičienė, Tauragės „Caritas“ vadovė, žmonės buvo labai dosnūs.

Tauragės „Caritas“ nuotrauka

– Nežinau, ar čia karantinas įtakojo, tačiau nešė tikrai įvairius maisto produktus, ne tik kruopas ir makaronus. Buvo ir šakočių, šokoladų, saldainių, dešros, kumpelių. Kai kurios moterys aukojo savo sandėliukų gėrybes. Tai tikrai šventiniam stalui skirto maisto buvo, – kalbėjo „Tauragės kurjeriui“ V.Šlepavičienė.

Tauragės Caritas savanorės Sandra Andruškienė ir Sandra Šimkienė. Tauragės „Caritas“ nuotrauka

„Anot savanorių, pakuodamos lauknešėlius juto Jūsų šilumą ir meilę. Stiklainėliai taip su meile supakuoti į servetėles, įdėti atvirukai su linkėjimais, net iki graudulio. Ir, kaip sako klebonas, „dalinatės ne dėl to, kad apsčiai patys turėtumėt, dalinatės, nes Jūsų širdys pilnos atjautos šalia esančiam“, – feisbuke džiaugėsi Tauragės „Caritas“.

Visi paketai buvo palaiminti bažnyčioje Didįjį ketvirtadienį, o išdalinti Didįjį penktadienį. Tauragės „Caritas“ nuotrauka

Organizacijos vadovė pasidžiaugė ir šiuo laikotarpiu dėvimomis kaukėmis, mat, V.Šlepavičienės teigimu, prašyti būna sunkiau negu duoti, todėl kartais žmonės nedrįsta pasisakyti ko nors stokojantys.

– Mes raginome ir kaimynus pranešti, jei yra jiems žinoma šeima, kuriai ko nors stinga, tačiau patys nesisako. Šventės visiems norisi, – atviravo pašnekovė.

Visi surinkti produktai buvo supakuoti, palaiminti bažnyčioje ir Didįjį penktadienį vos per dvi valandas pasiekė 85 šeimas.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą