Dino parkas švenčia 11 dinozauriškų metų gimtadienį. Kviečia prisiminti ir pasinerti į naujas patirtis džiunglėse

Dalintis:

Dino parkas ir jo gyventojai tapo vienu įsimintiniausiu vaikystės prisiminimu. Čia kasmet grįžta jau ūgtelėję vaikai tam, kad patirtų vis naujus nuotykius. Ne vieną atpažįstame, pasisveikiname ir pakalbiname, kaip sekasi. Ištikimų dinozaurų aistruolių sugrįžimas ir jų besišypsantys veidai yra didžiausias įvertinimas. Tai mus skatina pasitelkti visą savo kūrybiškumą, kad galėtume jus nustebintume vėl ir vėl.

11 nepakartojamų metų

Per visą Dino parko džiunglių gyvavimo istoriją kartu patyrėme tiek daug: pasimatavome paleontologo profesiją, atradome ne vieną pirmykščio gyvūno griaučių fosiliją, tyrinėjome suakmenėjusius dinozaurų kiaušinius, tyrinėjome paslaptingąjį gamtos pasaulį, mylavome grakščiąsias alpakas ir draugiškuosius triušius. Kiekvieną apsilankymą lydėjo susipažinimas su parko dinozaurais, kurių gretas papildydavo vis nauji gyventojai. Lankytojus sužavėdavo ne tik jų gigantiškas dydis, judinamos kūno dalys, bet ir skleidžiami garsai. Prisipažinsime, visada nusišypsodavome pastebėję, kaip vaikai bando skleidžiamu garsu prisilyginti dinozauro riaumojimui.

Net 5 nuostabių vasarų prabėgo organizuojant ir iššūkių kupinas stovyklas Dino parke. Vaikai, dalyvaudami solo ir komandinėse užduotyse susirado naujų draugų ir stiprino jau esamą draugystės ryšį. Tad grįžus į mokyklos suolą tikrai būdavo ką prisiminti ir pasidalinti.

Dino parkas. setkauske.lt nuotrauka

Gimtadienio festivalis

Esame be galo dėkingi, turėdami tokį didelį būrį ištikimų draugų. Visus jus kviečiame griausmingai paminėti 11-ąjį Dino parko gimtadienį. Birželio 22 dieną ypatingas įėjimo bilietas į Dino parką kasose kainuos tik 10€!

Dino parkas. setkauske.lt nuotrauka

Šventinė programa

Linksmybės simboliškai prasidės 11:00 valandą. Šventės atidarymą skelbs ne kas kitas, o DJ Reksas. Viso renginio metu jis rūpinsis šventine atmosfera, neleis nuobodžiauti – neretai norėsis ir patrepsėti į muzikos taktą. 12 val. susirinkusius svečius džiugins Saidos šokio namų grupių pasirodymai, 13 val. Wushu Team Klaipėdos komanda supažindins su UŠU (Kung fu) kovos menų sporto šaka.

Dino parkas. setkauske.lt nuotrauka

15:00 bus oficialiai atidarytas spalvotų putų šou ir vandens mūšis. O taip – jums tikrai prireiks maudymosi kostiumėlių. O jei turėsite ir savo vandens šautuvą – laimėjimas jums garantuotas.

Aštrių pojūčių aistruolius 16:30 kviesime į skonio receptorius drebinantį svogūnų valgymo čempionatą. Tad rekomenduojame prieš atvykstant į šventę per daug neprisikirsti ir nusiteikti nepakartojamam pojūčių išbandymui.

Dino parkas. setkauske.lt nuotrauka

Nepamirškite į šventę pakviesti ir savo senelių. 18:00 rinksime šauniausią senelį / senelę. Nustebinkite savo senelius, galbūt šis titulas atiteks būtent jiems?

Dinozaurišką šventę vainikuos pašėlę šokiai, linksma muzika, pramuštgalviški žaidimai ir rungtys, kurių pagrindinis laimėjimas – auksinis bilietas nemokamam apsilankymui Radailių dvaro Baseinų ir pirčių erdvėje visai šeimai.

Užs. Nr.114

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą