Eglučių alėja sulaukė neįtikėtino populiarumo

Dalintis:

Pernai Bažnyčių gatve nusidriekusi eglučių alėja šiemet suplanuota didesnė dėl daugybės norinčiųjų jas puošti. Vakar paskelbus norinčių puošti eglaitę alėjoje registraciją, visos žaliaskarės išgraibstytos per parą!

Pernai prieš Kalėdas Tauragės kultūros centro idėja Bažnyčių gatvėje puošti eglučių alėją buvo labai populiari. 60 įvairių įmonių, įstaigų ir organizacijų registravosi ir kiekviena puošė po savo eglutę, o tauragiškiai iki pat Kalėdų džiaugėsi atsivėrusia nauja pasivaikščiojimų erdve.

Dėl didelio pasisekimo pernai, šiemet nuspręsta eglučių alėją ilginti – paskelbta, kad bus įsigyta ir įmonių bei organizacijų puošimui patikėta 70 eglaičių. Norinčiųjų puošti eglutę registracija pradėta pirmadienį, tačiau jau antradienio rytą Tauragės kultūros centras paskelbė – registracija baigta.

– Netikėta. Planavome registraciją tęsti iki lapkričio vidurio. Žinia tikrai labai gera, tačiau daugiau vietos šiemet neturime, – kalbėjo „Tauragės kurjeriui“ Tauragės kultūros centro vadovas Virginijus Bartušis.

Pašnekovas pasakojo, kad praėjusiais metais Tauragės kultūros centro darbuotojai aplankė su padėkomis visas įmones, įstaigas ir organizacijas, puošusias eglaites. Susitikimų metu netrūko gerų emocijų ir net ovacijų už puikią idėją. Galima teigti, kad ir tokia aktyvi registracija yra dar vienas eglučių alėjos įvertinimas.

– Kaip bus kitais metais, sunku pasakyti, – į klausimą, ar galime tikėtis ir dar didesnės alėjos, atsakė V.Bartušis.

Tauragės kultūros centro pranešime skelbiama, kad visi užsiregistravę puošėjai visą reikalingą informaciją gaus elektroniniais laiškais. Kad nebūtų ginčų dėl puošiamos eglutės vietos, žada surengti burtų traukimą. Puošyba turės prasidėti lapkričio 29 – gruodžio 2 dienomis.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą