fbpx

Eglučių alėja: vieniems per mažai, kitiems ne vietoje

Dalintis:

Tauragės dvi bažnyčias jau jungia 60-ties eglučių alėja, visos jos jau papuoštos ir laukia įžiebimo. Visgi „Tauragės kurjerio“ redakciją pasiekė patys įvairiausi atsiliepimai apie šią iniciatyvą.

Dar lapkritį Tauragės kultūros centras paskelbė apie idėją kalėdiniam laikotarpiui papuošti miestą eglučių alėja. Sumanyta, kad 60 eglučių turėtų išsirikiuoti nuo senojo ąžuolo, kuris taip pat bus apšviestas, J.V.Kalvano parke iki pat Tauragės Švč. Trejybės bažnyčios skvero, kur bus įrengta prakartėlė. Įmonės, organizacijos, įstaigos – visi raginti prisijungti prie puošybos ir pildyti dalyvio anketą. Net neatėjus lapkričio 20-ąją numatytai registracijos pabaigai eglutės buvo išgraibstytos. Galiausiai tiesioginės transliacijos feisbuke metu burtų keliu kiekviena eglutė paskirta užsiregistravusiems puošėjams.

Tačiau ne viskas buvo sklandu – seniūnija dar pirmadienį surinko visas eglaites iš Bažnyčių gatvės, mat dalis jų buvo nedailiai nuaugusios. Su pardavėju, kuriam už eglutes atseikėta 900 eurų, sutarta, kad dalis medelių bus pakeisti. Jau popiet vazonuose „išdygo“ gerokai vešlesnės žaliaskarės. Kai kurios įstaigos jau savaitės pradžioje suskubo savo medelius puošti.

Kad gražu, turbūt sutiks kiekvienas, tačiau patogu ne visiems. „Tauragės kurjerio“ redakcija sulaukė nusistebėjimo, kad eglaitės sustatytos tik vienoje gatvės pusėje. Vairuotojai piktinasi dėl užimtų stovėjimo vietų.

– Bažnyčių gatvės pradžioje išrikiuoti vazonai ne tik užima automobilių stovėjimo vietas, bet dar ir trukdo vairuotojams. Jos taip pastatytos, kad išvažiuojančiam automobiliui eglutė užstoja vaizdą pro galinį langą ir vairuotojas gali ką nors partrenkti ar atsitrenkti į kitą automobilį. Tai nesaugu, be to, ir smulkųjį verslą reikėtų palaikyti. Neras žmonės, kur pastatyti automobilio, ir nuvažiuos į didžiuosius centrus, užuot pirkę iš smulkiųjų, – valdžios sprendimais stebėjosi tauragiškis.

Tauragės miesto seniūnas Žilvinas Majus nevyniojo į vatą – skambučių dėl gatvėse kylančių problemų sulaukia daug ir pačių įvairiausių.

– Eglutes statėm taip, kaip mums buvo pasakyta – kas 10 metrų, ėjom ir skaičiavom. Nesuprantu, kas atsitiks. Prie parapijos namų didelė aikštelė. Kai įstaigos dirba nuotoliniu būdu, Vasario 16-osios gatvė pustuštė, galima ir ten statyti. Ne visiems eglutės trukdo, sulaukėme ir pasiteiravimų, ar negalim daugiau jų pastatyti, – į tokius priekaištus atsakė Ž.Majus.

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą