Eglutės įžiebimo šventės nebus

Dalintis:

Kasmet visoje šalyje kalėdinės eglutės įžiebiamos triukšmingų renginių metu, dažnai pokšint galybei fejerverkų. Neatsilikdavo ir Tauragė. Tačiau šiemet šventės nebus. Suplanuotus renginius iš rajono žmonių it koks Grinčas pavogė koronavirusas.

Tauragėje kalėdinės eglutės įžiebimo šventės daugybė rajono gyventojų laukdavo su nekantrumu. Organizatoriai nesikuklindavo – kviestinėms žvaigždėms būdavo išleidžiamos nemenkos sumos iš rajono biudžeto. Pernai koncertine programa nudžiugino Vaidas Baumila. Mažiausieji ypač džiaugdavosi saldumynų prekeiviais, karuselėmis ir galimybe pabendrauti su Kalėdų Seneliu.

Bent jau eglutės įžiebimo šventės šiemet nebus. Jau paskelbta, kad dėl pandeminio viruso grandiozinė šventė atšaukta. Nepaisant to, mieste papuošimai bus.

Tauragės rajono savivaldybės atstovai pranešė, kad Pilies aikštėje bus papuošta didelė ir šįkart interaktyvi eglutė, įstabių puošmenų šiemet sulauks ir Bažnyčių gatvė. Jau gruodžio 4 dieną nuo J.V.Kalvano parko iki Tauragės Švč. Trejybės bažnyčios nusidrieks 60 kalėdinių eglučių alėja. Toks reginys miestą nušvies pirmą kartą. Prie katalikų bažnyčios, skelbiama, bus įkurdinta prakartėlė.

Staigmenų ruošiama ir mažiesiems, kad šie pajustų kalėdinę dvasią. Jiems žadamos edukacijos ir smagūs užsiėmimai. Tiesa, kaip ir kada jie vyks, dar nežinia, mat šiuo metu paskelbtas karantinas ir rekomenduojama be rimtos priežasties neiti iš namų.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą