Eismas gatvėse atvertas

Dalintis:

Šįryt kai kurie tauragiškiai buvo nustebinti – eismas Bažnyčių ir Respublikos gatvėse buvo uždarytas. Tačiau netrukus ir vėl atvertas.

Kaip informavo Tauragės miesto seniūnas Žilvinas Majus, eismas Bažnyčių ir Respublikos gatvėse uždarytas dėl vykstančios Judumo savaitės. O minint Dieną be automobilio suplanuota uždaryti automobilių eismą pačioje Tauragės širdyje.

Tačiau netrukus eismą draudžiantys ženklai patraukti. Tauragės rajono savivaldybės atstovas informavo, kad taip nuspręsta, nes gyventojai nebuvo iš anksto informuoti apie būsimus eismo apribojimus.

„Rugsėjo 16–22 dienomis visoje Europoje vyksta Judumo savaitė. Rugsėjo 22 dieną yra Diena be automobilio. Ta proga buvo suplanuota uždaryti Bažnyčių g. dalį nuo Vytauto g. iki Vasario 16-osios g. Tačiau laiku neinformavus gyventojų apie eismo ribojimus, nuspręsta gatvę atidaryti ir palikti laisvai judėti. Atsiprašome už laikinus nepatogumus ir džiaugiamės gyventojais, kurie šią dieną keliones automobiliu iškeitė į keliavimą pėsčiomis, dviračiu ar paspirtuku“, – dėstė mero patarėjas Kasparas Bertašius.

Tauragiškiai Dieną be automobilio kviečiami paminėti parsisiunčiant programėlę „Walk15“ ir dalyvaujant „100 tvariausių miestų iššūkyje“. Šiuo metu prie šio iššūkio prisijungė jau 915 tauragiškių, visi kartu nužingsniavę daugiau nei 25 mln. žingsnių. Skelbiama, kad šiuo metu Tauragė yra II-oje vietoje, pirmauja – šalies sostinė Vilnius.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą