Geltona banga ritasi per Lietuvą: „The Roop“ palaiko ir Lauksargių globos namai

Dalintis:

Lietuvos atstovai „Eurovizijoje“ grupė „The Roop“ jau vieši Roterdame ir ruošiasi pasirodymui. Geltoną „Discoteque“ bangą palaiko daugybė lietuvių, tarp kurių ir Lauksargių globos namai, feisbuke demonstruojantys šokio judesius.

Pernai taip ir neįvykęs „Eurovizijos“ konkursas, šiemet, panašu, sulauks daug dėmesio. Antrą kartą Lietuvos nugalėtojais išrinkta grupė „The Roop“ išvyko ir jau repetuoja Roterdamo scenoje, o LRT paskelbė palaikymo iniciatyvą „Geltona banga“.

Naujienų portale lrt.lt skelbiama, kad iniciatyvos tikslas yra palaikyti lietuvių grupę konkurse, tad visuomenė kviečiama neriboti savo kūrybinės fantazijos ir dalintis palaikymo akimirkomis. Visi raginami palaikyti grupę „The Roop“: dažyti tvorą geltonai, sušokti „Discoteque“ šokį, išmokti pirštų triuką ar pan. Nuotraukose ar filmuotoje medžiagoje užfiksuotą palaikymą galima siųsti adresu eurovizija@lrt.lt iki gegužės 10 d. arba dalytis socialiniuose tinkluose su grotažyme #LithuaniaGoesYellow.

Prie šios pozityvios iniciatyvos prisidėjo ne viena organizacija. Tarp visų – ir Lauksargių globos namai, kurie savo feisbuko puslapyje paviešino įamžintą „Discoteque“ šokį. Vaizdo įraše šoka ne tik globos namų kolektyvo nariai, bet ir senjorai.

Stop kadras iš Lauksargių globos namų vaizdo įrašo

Šokančius Lauksargių globos namų gyventojus ir darbuotojus galite pamatyti čia.

Šiemet po metų pertraukos „Eurovizijos“ konkursas grįžta į televizijos ekranus ir gegužės 18 dieną konkurso pusfinalyje pasirodys „The Roop“, kovosianti dėl vietos finale. Lietuvių pasirodymas – pirmas. Skelbiama, kad antrasis konkurso pusfinalis bus gegužės 20 dieną, o finalas – 22 dieną.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą