Gerų darbų portalas Aukok.lt Moters dieną kviečia švęsti kitaip

Dalintis:

Nors Moters diena daugeliui asocijuojasi su šypsenomis ir gėlėmis, ne visos moterys Lietuvoje ją gali švęsti džiugiai. Šią dieną gerų darbų portalas Aukok.lt kviečia atkreipti dėmesį į nevyriausybines organizacijas, kurios kiekvieną dieną dirba tam, kad padėtų moterims, atsidūrusioms bėdoje. Smurtas, pogimdyvinė depresija, pagalbos stoka ir vienišų mamų iššūkiai, tai tik keletas problemų su kuriomis susiduria moterys Lietuvoje. Aukok.lt portale visuomenė gali paremti organizacijų iniciatyvas ir taip padėti moterims įveikti kasdienius iššūkius.

Šiuo metu Aukok.lt portale visuomenė gali prisidėti prie Krizinio nėštumo centro projekto „Pagalba besilaukiančioms ir vienišoms mamoms”. Šiuo projektu Krizinio nėštumo centras siekia teikti pagalbą apsisprendusioms gimdyti ir dar besilaukiančioms, taip pat jau pagimdžiusioms vienišoms mamoms ar išgyvenančioms kitas krizinio nėštumo situacijas moterims. (Norintiems padėti https://bit.ly/3v1CTh7).

Klaipėdos socialinės ir psichologinės pagalbos centro projektas „Išgirskime kiekvieną moterį!” renka lėšas, tam, kad atsilieptų į visus pagalbos prašančius skambučius. „Padėkit, nebegaliu…“, „Ar galiu pasikalbėti?“, „Prašau pasakyti man, kaip palikti savo smurtaujantį vyrą?“ šiomis ir dar daugybę kitų sunkių minčių pradeda pokalbius moterys ar kartais ir vyrai, vaikai skambinantys į pagalbos moterims liniją, kurioje jau 19 metų savanoriai budi visą parą, 7 dienas per savaitę. (Norintiems padėti https://bit.ly/4a7AvV3).

Organizacija „Bendrakeleiviai“ teikia pagalbą ne tik tėvams, bet ir neišvengiamai skyrybų paliestiems vaikams. Grupinių susitikimų metu didžiausias dėmesys skiriamas dalyvių pasisakymams – kiekvienas turi galimybę dalintis savo patirtimi ir sulaukti profesionalios specialistų pagalbos. Pagal poreikius siūlomos asmeninės psichologų bei teisininkų konsultacijos. Portale Aukok.lt galite rasti organizacijos projektą „Padėkime įveikti skyrybų krizę“. (Norintiems padėti https://bit.ly/3PbfMHM).

Motinos Teresės šeimų namai portale renka lėšas projektui „Globokime vaikus padėdami šeimai“. Šeimų namuose gyvenančios mamos, esančios krizėse, neretai yra pačios augusios vaikų namuose, taip pat turi negalią (dažniausiai intelekto sutrikimus), priklauso socialinės rizikos grupei bei gauna mažas pajamas. Šiuo metu Šeimų namuose yra įrengta 13 kambarių, skirtų motinų su vaikais apgyvendinimui. Jūsų geranoriška pagalba reikalinga ir labai svarbi išsaugant gyvybę, žmogišką orumą ir padedant ugdyti tėvų atsakomybę visuomenėje. (Norintiems padėti https://bit.ly/4c6OaNZ).

Aukok.lt – tai 2009 m. įkurtas didžiausias aukojimo internetu portalas Lietuvoje, kuris suteikia galimybę privatiems asmenims ir įmonėms aukoti patogiau. Per beveik 14 veiklos metų Aukok.lt portale paaukota daugiau nei 8,4 mln. eurų, kurie skirti įgyvendinti 570 skirtingų socialinių projektų. Kasmet Aukok.lt portale lėšas renka daugiau nei 50 Lietuvos nevyriausybinių organizacijų.

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą