Informacija apie Tauragės Birutės Baltrušaitytės viešosios bibliotekos lankytojų aptarnavimą

Dalintis:

Džiaugiamės, kad biblioteka atnaujino savo teikiamas paslaugas ir jau galime susitikti su knygų mylėtojais! Visgi, keičiantis karantino sąlygoms, informacija keičiasi tiesiog žaibiškai, lankytojams kyla klausimų, kaip bibliotekos dirba mieste ir kaime.

Apsilankymo metu skaitytojai privalo dėvėti veido apsaugos kaukes, laikytis čiaudėjimo etiketo ir kruopščiai dezinfekuoti rankas. Esame maloniai nudžiuginti, kad mūsų lankytojai supratingi dėl saugaus atstumo laikymosi, knygų išdavimas vyksta sklandžiai. Tiesa, labai rekomenduojame rizikos grupei priklausantiems lankytojams vengti vaikščioti į biblioteką, paprašyti šeimos narių pagalbos. Atkreipiame dėmesį, kad lankymosi bibliotekoje laikas vis dar ribojamas iki 20 min., lankytojai aptarnaujami nuo 10 iki 18 val., karantino metu šeštadieniais viešoji biblioteka nedirba.

Perskaitytas knygas prašome įmesti į knygų grąžinimo dėžę, kuri yra šalia bibliotekos. Skaitytojų grąžintos knygos yra karantinuojamos, laikantis visų saugumo priemonių. Primename, kad knygas galima užsisakyti vietoje ir el. kataloge, taip pat el. paštu abonementas@tauragevb.lt arba tel. (8 446) 62 003. Biblioteka teikia dokumentų spausdinimo, kopijavimo paslaugą, tačiau kompiuterių naudojimosi paslauga neleidžiama, kol kas neaptarnaujami ir tie lankytojai, kurie leidinius norėtų skaityti vietoje.

Laikomės visų nustatytų saugumo ir viešų patalpų dezinfekcijos reikalavimų. Pavyzdžiui, bibliotekoje patalpos užrakinamos 15 min. dezinfekcijai 12:00, 14:00 ir 16:00 valandomis.

Informuojame, kad Tauragės r. kaimiškose vietovėse įsikūrę bibliotekos filialai dirba įprastu laiku. Jei kyla klausimų, visada laukiame susisiekiant, bibliotekos darbuotojų kontaktus galima rasti www.tauragevb.lt skiltyje „Struktūra ir kontaktai“. Iki saugaus ir malonaus pasimatymo!

Tauragės Birutės Baltrušaitytės viešosios bibliotekos inform.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą