Įrengta inovatyvi žaidimų aikštelė

Dalintis:

Žalgirių mikrorajone esančiame Kartų parke atsiranda vis daugiau zonų, kurios pritrauks ir jaunus, ir pagyvenusius. Išėję pasivaikščioti ar šunis pavedžioti vietos gyventojai jau pastebėjo ir pasidžiaugė nauja, inovatyvia žaidimų aikštele.

Kartų parko tvarkymo II-ojo etapo, kuris prasidėjo šią vasarą, metu buvo suplanuota įrengti tinklinio, vaikų žaidimų, treniruoklių aikšteles, nutiesti daugiau takų šalia tvenkinio ir į daugiabučius namus. Jau pastatytos ir persirengimo kabinos prie Zumpės tvenkinio.

Išėję pasivaikščioti ar pavedžioti šunis gyventojai aptiko ir naują, inovatyvią aktyvaus laisvalaikio aikštelę, kuri pasibaigus karantinui neabejotinai pritrauks mėgstančius pajudėti. Šioje aikštelėje per kuo trumpesnį laiką reikia pataikyti užlipti ant kuo daugiau švieselių. Gali žaisti keli žmonės arba dvi komandos. Tikriausiai, bus ką veikti ir vienam atėjus. Ant žaidimų aikštelės kolonėlės surašytos žaidimo taisyklės. Siūlomi keturi žaidimų variantai – „Greitis“, „Kova“, „Persekiojimas“ ir „Tenisas“.

Aikštelė. Daivos Žebelienės nuotrauka

Antrojo etapo metu buvo numatyta atlikti darbų už 189 235 eurus. Darbų rangos sutartis buvo pasirašyta su UAB „Agrotechnika“.

Aikštelė. Daivos Žebelienės nuotrauka

Šios bendrovės vadovas Edmundas Abromas sakė, kad beveik visi darbai jau yra baigti. Karantinas nesutrukdė. Pavasariui, anot jo, liks keli nedideli darbai, kurių dabar užbaigti negali dėl oro sąlygų, be to, tada pasimatys, kur nesudygo žolė.

Zumpės tvenkinio aplinkos tvarkymo pirmojo etapo darbai buvo baigti 2018 metų rudenį. Iš viso šios teritorijos sutvarkymui numatyti trys darbų etapai.

Kartų parkas. Daivos Žebelienės nuotrauka

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą