fbpx

Išdalinti „Metų žiburiai“

Dalintis:

Šį vakarą Tauragės meno mokyklos bendruomenė ne tik įteikė pažymėjimus ir padėkas studijų programas baigusiems absolventams, bet ir pirmą kartą istorijoje surengė bendruomenės apdovanojimus „Metų žiburiai“.

Pilies kiemelyje susirinko Meno mokyklos pedagogai, auklėtiniai, jų tėvai ir artimieji. Prieš prasidedant iškilmingai ceremonijai, direktorė Jolanta Kazlauskienė pakvietė kasdien džiaugtis tuo ką turime ir priešų bombų netemdomu dangumi. Tokia įžanga pasirinkta neatsitiktinai. Šiemet, prasidėjus karui Ukrainoje, Tauragės meno mokykloje įsidarbino iš okupantų visiškai suniokoto Mariupolio kilusi muzikantė Olena. Mergina birželio 14-ąją šventė 25-ąjį gimtadienį ir buvo prasitarusi, jog svajoja apie dviratį. Olena žadėjo jį pirkti, kai užsidirbs ir susitaupys pinigų. Gimtadienio proga ir mokyklos bendruomenės iniciatyva Olenai dviratį padovanojo ukrainiečių bendruomenės narius Tauragėje globojanti viešoji įstaiga „Ukrainos saulėgrąža“.

Pasak mokyklos vadovės Jolantos Kazlauskienės, šiemet absolventų nėra daug, bet visi, net ir po baigimo, laukiami mokyklos klasėse. Įteikti trys mokslo baigimo pažymėjimai muzikantams, 5 dailininkams, 2 padėkos abiturientėms, Meno mokykloje studijavusioms dailę.

Iškilmingos fanfaros suskambo apdovanojimų „Metų žiburiai“ diplomantams ir laureatams. Laureatams įteiktos simbolinės žiburių statulėlės ir firminiai mokyklos marškinėliai. Šiemet paskelbti 6 laureatai.

Kas laimėjo pagrindines nominacijas, sužinosite skaitydami penktadienio „Tauragės kurjerį“.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą