Joninių laužas vėl degs Taurų nuotykių parke

Dalintis:

Šiandien, birželio 23-ąją, Tauragės kultūros centras vėl kviečia Jonus, Janinas ir ne tik juos į Taurų nuotykių parką. Šiemet Joninių šventė dėl koronaviruso grėsmės bus kuklesnė, nebus tradicinio folklorinio reginio ant Taurų parko pilies, tačiau šventės rengėjai kvies panirti į magišką, kerinčių garsų ir balsų folkloro pasaulį su grupe „Baltos varnos“.

Nuo 17 valandos Taurų nuotykių parke skambės Kultūros centro folkloro ansamblio „Radasta“ dainos. „Radasta“ rengs ir šiaudinių skulptūrų plenerą „Tradiciniai baltų ženklai“. 19 valandą Joninių šventę pradėtą paskelbs Kultūros centro Pagramančio skyriaus liaudiškos muzikos kapela. Bus renkamos žolelės – vyks kupoliavimas, pinami vainikai, vyks fotosesija. Netrukus prisijungs ir Kultūros centro bandonininkų ansamblis, šokių kolektyvas „Spietlius“. Pagramančio skyriaus folkloro kolektyvas susirinkusiuosius kvies į „Dainų ir šokių pynę“. Jonus ir Janinas dainų ir šokių ansamblis „Jūra“.

20.30 val. prasidės Joninių apeigos „Eina saulelė“. Dar po pusvalandžio bus uždegtas ir Joninių laužas, susirinkusius linksmins Lietuvoje sparčiai populiarėjanti talentingų ir kūrybingų merginų grupė „Baltos varnos“. Jų atliekamos dainos kupinos folkloro elementų, etno ir liaudies motyvų.

2017 metais ši grupė išleido savo debiutinį albumą ,,Dar nedaviau tau vardo”, o pernai buvo įrašytas nemenko populiarumo sulaukęs albumas ,,Virsmas”. Grupės pagrindinės įkūrėjos – sesės Milda ir Teresė Andrijauskaitės. Tai savitos, savo balsais išsiskiriančios asmenybės. Milda ir Teresė Andrijauskaitės, grupės įkūrėjos, pagrindinės vokalistės, grojančios smuikais ir gitaromis. Grupėje bosines gitaros partijas atlieka Julius Bakanauskas, mušamaisiais ritmą laiko Tomas Urbanavičius.

Tai gi, smagaus pasibuvimo, o ir besiniaukstantis dangus neturėtų prapliupti. Tik vienoje iš gausybės orų prognozių programėlių Tauragėje praneša lietų, nuo 17 iki 20 val. Šiluma laikysis nuo 18 iki 21 C.

Beje, nors šalyje baigėsi karantinas, tebėra paskelbta valstybės lygio ekstremalioji situacija. Nuo birželio 17 dienos, kultūros, pramogų ir kituose renginiuose atviroje erdvėje, galės dalyvauti iki 700 žmonių, neįskaičiuojant atlikėjų, organizatorių ir aptarnaujančio personalo. Tačiau tarp žmonių privaloma palaikyti 1 metro atstumą, išskyrus šeimos narius ir artimuosius.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą