Kalėdų eglutė įžiebta: minios išvengta

Dalintis:

Tauragiškių netikėtumui, kalėdinė eglutė Pilies aikštėje įžiebta kelios minutės iki 17 valandos. Aikštėje minios nesusirinko.

Apie kalėdinės eglutės įžiebimą buvo skelbta, kad jis planuojamas 18 val. Tačiau didžiųjų miestų žaliaskarių įžiebimas parodė, kad tai gali tapti ne įžiebtomis puošmenomis, o tikrais viruso židiniais, mat minios žmonių rinkosi pažiūrėti reginio. Tauragėje iš anksto buvo skelbiamas raginimas eglutės įžiebimą stebėti namuose per kompiuterio ekranus, pranešta, kad šventinis renginys bus 18 val.

Visgi pati eglutė įžiebta gerokai anksčiau – vos sutemus, apie 17 val. Įžiebimo metu Pilies aikštėje nebuvo daug žmonių – vos vienas kitas. Tačiau pamatę švytinčią puošmeną, prie jos įsiamžinti kai kas suskubo. Vaikai džiūgavo bėgiodami nuo vienos interaktyvios platformos prie kitos, stebėdami, kaip keičiasi eglutės švieselių spalvos ir klausydamiesi vis kitos melodijos.

Tauragės kalėdinė eglutė. Mortos Mikutytės nuotrauka

Tuo pat metu nušvito dar viena miesto puošmena – Bažnyčių gatve besidriekianti eglučių alėja. Įmonių, įstaigų ir organizacijų puošti medeliai džiugins važiuojančius gatve ir praeivius.

Primename, kad būriuotis karantino metu draudžiama, būtina dėvėti nosį ir burną dengiančias veido kaukes. O netrukus Facebook bus galima stebėti ir virtualią įžiebimo šventę.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą