fbpx

Kompozitorius J.Martinkėnas sukūrė dainą tauragiškei

Dalintis:

Šią savaitę internete ir radijo stotyse pasigirdo tauragiškės Viltės Kirstukaitės atliekama daina. Ją mergaitei parašė žinomas dainų kūrėjas Juozas Martinkėnas.

Tauragiškė Viltė Kirstukaitė dalyvavo ir tapo laureate daugelyje vokalistų konkursų. Nemaža jų dalis – tarptautiniai. Iki šiol ji atlikdavo kitų garsių atlikėjų išgarsintas dainas. Tačiau jau nuo trečiadienio Youtube platformoje galima išgirsti mergaitės atliekamą specialiai jai Juozo Martinkėno sukurtą dainą „Viltis“. Kaip feisbuke rašo Viltės tėtis Robertas Kirstukas, šiuo metu pasauliui kaip tik reikia daug vilties.

– Su Juozu Martinkėnu mus supažindino Viltės mokytoja Rosita Čivilytė. Jis rašo dainas tokioms atlikėjoms, kaip Monika Marija ir Monique. Galiausiai ėmėm kalbėti, kad ir Viltei reikia dainos. Kūrybinis procesas nuo pat dainos parašymo iki jos įdainavimo truko metus. Viltė net sakė, kad tai juodas darbas, – apie dainos įrašinėjimą pasakojo Viltės mama Lina Kirstukienė.

Anot L.Kirstukienės, tauragiškei, M.Mažvydo progimnazijos moksleivei pirmosios dainos įrašymas paliko didžiulį įspūdį. Galima tikėtis, kad bus ir daugiau autorinių dainų.

Jau šią savaitę dainą transliuoti pradėjo Telšių apskrities radijo stotis XXL FM. Susidomėjo ir visoje šalyje klausoma radijo stotis „Lietus“.

Projekto „Lietuvos balsas. Vaikai“ dalyvės bei LRT laidos „Dainuok su manim“ mažųjų komisijos narės Viltės mama atskleidė, kad mergaitei įrašų studijoje teko gerokai padirbėti, kol daina buvo paruošta plačiajai auditorijai. Ją išgirsti galima ir kitose populiariose interneto platformose.

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Palikite komentarą