Kovo 11-oji Tauragėje: dėl mugės ribos eismą Bažnyčių gatvėje

Dalintis:

Jau rytoj visa Lietuva minės savo gimtadienį, o Tauragėje kartu su įvairiais renginiais, vyks ir Kaziuko mugė, bus koncertinė programa.

Tauragės rajono savivaldybė išplatino pranešimą, kad Kovo 11-ąją bus ribojamas transporto priemonių eismas Respublikos ir Bažnyčių gatvėse. Vairuotojų iš anksto prašoma nepalikti stovėjimo vietose automobilių.

Tauragės kultūros centras dalijasi šventinės dienos renginių programa. Skelbiama, kad Kaziuko mugė prasidės 10 valandą. Įvairiausių gėrybių įsigyti pirkėjai galės iki 17 valandos. Bažnyčių gatvėje taip pat bus įrengta scena, kur 11–12 val. bus galima mėgautis Tauragės kultūros centro meno kolektyvų koncertu. Organizatoriai informuoja, kad dalyvaus kolektyvas „Radasta“, vokalinis ansamblis „Dar pabūkim“, grupė „Diena“ taip pat solistai ir duetai.

13 val. visi tauragiškiai laukiami prie Tauragės rajono savivaldybės administracijos pastato, Respublikos g. 2. Ten vyks šventinis sveikinimas „Laisvė auga“. Susirinkusiems pasirodymą dovanos kiekvienam tauragiškiui gerai žinomas dainų ir šokių ansamblis „Jūra“.

Vėliau mugės lankytojus ir miestelėnus džiugins smagi koncertinė programa. 14 val. sceną užims dainininkė Gintarė Karaliūnaitė. O po jos koncertuos ir atlikėjas Radži.

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena bus minima ir atokiau nuo Tauragės. 13 val. bursis Sartininkų gyventojai. Kovo 11-osios proga bus iškilmingai pakelta vėliava prie Lietuvos nepriklausomybės atkūrimui skirto kryžiaus. Vėliau kultūros namuose laiką praleisti kartu pakvies Kęsčių mėgėjų teatro trupė, vaidinsianti spektaklyje „Kas numynė rūtą“.

14 val. svarbią dieną paminės ir lomiškiai. Kultūros namuose vyks šventė „Mes tikrai mylim Lietuvą“. Svečiuose bus bendruomenė „Aukaja“, susirinkusieji išvys ir aktorių Giedriaus bei Agnės Arbačiauskų koncertą.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą