fbpx

Kviečia kartu nušviesti J.V.Kalvano parką

Dalintis:

Ketvirtus metus iš eilės tauragiškiai kviečiami į moliūgų žibintų šventę. Vietos verslininkai žada vaišinti sriuba, arbata ir sausainiais bei ragina kiekvieną ateiti su išskaptuotu moliūgu.

Visoje Lietuvoje išpopuliarėjusios moliūgų žibintų šventės jau kelerius metus džiugina ir tauragiškius. Šiemet vietos verslininkai buriasi ir kviečia prisijungti visus norinčius bei nušviesti J.V.Kalvano parką. Kavinės „Da Feng“ vadovė Alma Marozienė sako – dalį moliūgų sutiko dovanoti jų augintojai, bus parūpinta žvakučių.

– Moliūgų dovanojo ūkininkas Gintaras Rekašius ir tauragiškė Ilona Žmuidinavičienė. Juos skaptuoti padės jaunieji šauliai, Martyno Mažvydo progimnazijos ir Tauragės meno mokyklos mokiniai. Tačiau parkas didelis, todėl labai kviečiame kiekvieną tauragiškį spalio 28-osios vakarą ateiti su savo jau išskaptuotu moliūgu ir žvakute, – paragino A.Marozienė. – Jei yra augintojų, kurie užsiaugino per daug moliūgų ir gali jų dovanoti, taip pat labai laukiame.

Šventę organizuojanti verslininkė – ne viena. Kavinukės „ResPublica“ vadovas Audrius Cibauskas pažadėjo pasirūpinti karšta arbata parko lankytojams, kepyklėlės savininkė Jūratė Kaminskienė – gardžiais kepiniais, mėsos gaminių paviljono „Bekonas“ savininkas Vilius Stumbra pasistengs, kad moksleivių išskaptuoti moliūgai šviestų žvakelių liepsnelėmis. Prisidės ir kavinės „Kings“ atstovas Mindaugas Mančas bei Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio motorizuotasis pėstininkų batalionas.

– Nerašėme jokių projektų, viską darome patys ir raginame tauragiškius prisijungti. Parkas bus nušviestas jau ketvirtą kartą, – sakė A.Marozienė.

Moliūgų žibintų šventė J.V.Kalvano parke vyks spalio 28-ąją. Lankytojai laukiami nuo 19 valandos. O norintys papuošti parką savo moliūgu – nuo 18 valandos.

Žibintai tauragiškius džiugins ir spalio 29-osios bei 30-osios vakarais.

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą