Langų specialistai perspėja: „Jūsų pinigai išskrenda per langus!“

Dalintis:

Norėdami kokybiškai ir šiltai  gyventi, pasikeiskite langų tarpines.

Kodėl reikia keisti tarpines? Standartinių guminių tarpinių eksploatacijos laikas – 5–7 metai. Medinių ir plastikinių  langų tarpinės yra pagrindiniai langų sandarikliai. Langų tarpinės dažniausiai susidėvi nuo sezono kaitos, laiko, šalčio, karščio bei vandens. Jos tam­pa neefektyvios ir ima praleisti šaltį, triukšmą, patalpose kaupiasi drėgmė. Kaip atpažinti, ar susidėvėjusios tarpinės? Pridėkite ranką prie lango varčios (varstoma dalis) vėjuotą dieną ir pajausite dvelkianti šaltį iš lauko. Padidėjęs triukšmingumas iš gatvės taip pat išduoda langų tarpinių susidėvėjimą. Lango varčios rėmuose pradeda kauptis purvas, užsikemša drenažas ir lyjant per uždarytus langus ima veržtis vanduo į vidų. Pasenusios guminės tarpinės praranda elastingumą, susiploja, sukietėja ir tampa lengvai paveikiamos temperatūrų kaitos: dėl karščio ištęžta, dėl šalčio sukietėja, susidaro ledo tiltai arba tiesiog prišąla lango varčia prie rėmo, todėl būstų šeimininkai savo pinigais pradeda ne tik  šildyti kiemą, bet ir pažeidžia lango izoliacines savybes. Dėl nesandarių langų prarandama apie 15–20 proc. šilumos. Susidėvėjusios guminės tarpinės pradeda traukti drėgmę, praleidžia šaltį, triukšmą, dulkes. Nors iš pirmo žvilgsnio guminės tarpinės atrodo geros, tačiau jos savo funkcijų nebeatlieka

Kas gi iš mūsų taip rūpinasi langų sandarumu bei langų tarpinėmis? Niekas! Arba vis atidėliojam rytojui! Tad belieka gumines tarpines pasikeisti į ilgaamžes, vokiečių firmos „Schlegel“ kokybiškas poliuretano tarpines , kurios nereikalauja jokios priežiūros ir pasižymi ilgaamžiškumu, puikiomis izoliacinėmis savybėmis. Pasikeitus tarpines yra būtina iš naujo susireguliuoti langų lankstus , sutepti ir išvalyti metalinį mechanizmą tam , kad langas vėl lengvai darinėtųsi, sandariai prisispaustų prie lango rėmo ir nepraleistų šalčio, triukšmo bei dulkių.

Gumines tarpines pasikeiskime vokiškomis Q-LON poliuretano tarpinėmis

Q-LON tarpinėms suteikiama 5 metų garantija, tačiau savo izoliacinių savybių jos nepraranda daugiau nei 21 metus. Šioms tarpinėms nereikia jokios papildomos priežiūros per visą eksploatacijos laikotarpį. Tarpinių aukštis 11 mm, plotis 9,5 mm, jos puikiai priglunda prie lango rėmo. Tarpinės atsparios ultravioletiniams saulės spinduliams, šalčiui, karščiui, cheminiams valikliams. Q-LON tarpinės sudarytos iš „Memory foam“ putų, kurios prisitaiko prie lango varčios ir rėmo formos bei neleidžia patekti drėgmei , dulkėms, triukšmui. Tuo pačiu neleidžia iš lauko patekti šalčiui, o iš vidaus neleidžia išeiti šilumai. Jos apgaubtos karbonu – tai užtikrina ilgaamžiškumą. Pasikeitę langų tarpines ir sureguliavę naujai langus, sutaupysite šilumos praradimo nuostolius. Langai vėl taps sandarūs ir nebegirdėsite sklindančio triukšmo iš gatvės.

Vokiškos „Schlegel Q-LON“ tarpinės pagamintos naudojant unikalų medžiagų derinį, turi puikią „atmintį“ – suspaustos grįžta į savo pradinę formą, jų neveikia temperatūros svyravimai, grybeliai, UV spinduliai ar ozonas.

Įleiskime šviežio oro su AIR-BOX vožtuvais

Per atdarus langus lengvai patenka dulkės, triukšmas, vabzdžiai ir vagys. Šaltuoju laikotarpiu atidarę langą vertikaliai, iškart prarandame šilumą. O nevėdindami patalpų susiduriame su kita problema, pelėsio atsiradimu ir langų rasojimu. Norint išvengti langų rasojimo, pelėsio, reikalinga natūrali ventiliacija. Dėl drėgmės pertekliaus ir prastos ventiliacijos patalpose atsiranda pelėsis, grybelis, pradeda kauptis bakterijos. Neišvėdintos patalpos turi įtakos ir miego kokybei bei sveikatai. Mediniai langai kvėpuoja, o plastikiniai – ne. Išeitis – ventiliaciniai vožtuvai AIR-BOX.

Mūsų profesionalūs meistrai atvyks, greitai ir kokybiškai sutvarkys jūsų langus, nepriklausomai nuo metų laikų. UAB „Remvalus“ langų remonto komanda Lietuvoje dirba jau daugiau nei 8 metus ir turi sukaupę didžiulę patirtį. Naujoms detalėms yra suteikiama dvejų metų garantija, o tarpinėms net penkerių metų garantija. Užsisakius tris ir daugiau langų remonto paslaugą bus taikoma 25 proc. nuolaida iki balandžio 15 d. ir gausite dovanų 1 ventiliacinį vožtuvą AIR-BOX. Vožtuvas jus apsaugos nuo langų rasojimo, per didelės drėgmės pertekliaus bei pelėsio susidarymo patalpoje. Dovanos vertė – 46 eurai su montažu.

www.remvalus.lt

Registruotis prašome iš anksto tel. +370 604 18 095, + 370 606 93 229, + 370 604 24 268.
Nuolaidų kuponas: Velykinė nuolaida.

Užsakant ne mažiau kaip trijų langų remontą bus taikoma 25 % nuolaida visiems darbams + dovana 46 eurų vertės: „Air-Box“ vožtuvas su montažu.

Nuolaidos galioja iki balandžio 15 d.

Išsikirpkite kuponą ir pateikite atvykusiam mūsų specialistui. Be kupono nuolaidos negalioja.

 

Užs. Nr. 63

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą