„Lietuvos balso“ nugalėtoja Meidė Šlamaitė pristato dainą „Cirkas“

Dalintis:

Aksominio balso savininkė, tauragiškė Meidė Šlamaitė klausytojų dėmesiui šiandien pristato naują autorinę dainą „Cirkas“. Tai jau trečiasis projekto „Lietuvos balsas“ nugalėtojos kūrinys.

„Tauragės kurjeriui“ Meidė Šlamaitė pasakojo, kad dainą sukūrė dar šią vasarą. Joje galima ir Tauragės krašto tarmės motyvus išgirsti, o žodžiuose – metaforos apie paslėptas emocijas.

– Kai rašau, savaime gaunasi tauragietiška tarmė ir paskui nelabai pavyksta ką nors keisti taisant. Dainoje yra emocijos, kurios pasislėpusios metaforose. Man cirkas reiškia apgaulę, apsimetimą. Lyg viskas gerai, bet iš tikrųjų nėra gerai. Ir tarsi pats save įtikini tuo melu, – kalbėjo pašnekovė.

Šiandien pristatomame vaizdo klipe – Meidės mamos kurtas klouno kostiumas. Vokalistė pasakojo, kad dar kuriant dainos žodžius ir muziką, galvoje jau sukasi ir įsivaizduojamas personažas. Šįkart procese aktyviai dalyvavo ir muzikantės mama Asta, padėjusi siūti kostiumą vaizdo klipui.

– Turiu senas kortas su klounais. Jose klounai senoviškais rūbais. Parodžiau vieną kortą ir pasakiau, kad noriu būtent tokio kostiumo. Mama ir medžiagų ieškojo, ir siuvo, – kalbėjo M.Šlamaitė.

– Išties, be galo gera ir smagu, kai gali vaikui padėti įgyvendinti jos fantazijas. Todėl ir sukau galvą, ieškojau audinių, kurie tiktų ir išpildytų idėją. Daug galvą sukau, kol sugalvojau, kaip pasiūti tokią kepurę, kuri dar ir turi būti patogi, – trumpai pasakojo A.Šlamienė.

Kodėl daina pasirodė balandžio 1-ąją? Medė neslepia – nenorėjo kūrinio į pasaulį išleisti dėl įvykių Ukrainoje. Todėl su visa komanda nusprendė palaukti.

– Dabar planuose – koncertai, menai. Šįvakar taip pat koncertuosime su Amadeus dance. Gerai sekasi ruoštis, klausytojai išgirs 8 kūrinius – tarp jų ir mano autorines dainas. Šiandien daug streso, daug bendravimo su žmonėmis. Formaliai kalbėti man sunku, – atvirai sakė pašnekovė, kviečianti į labdaringą koncertą, skirtą paremti Ukrainai, kuris vyks šįvakar „Bastilijoje“.

Meidė Šlamaitė klausytojams jau pristatė unikalias ir išskirtines dainas „Vaiduoklis“, „Monstras“. Nuo šiandien publikos verdiktui – ir „Cirkas“ su naujutėlaičiu vaizdo klipu.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą