fbpx

Minint judumo savaitę kviečia judėti ir biuruose

Dalintis:

Paskelbus Europos judumo savaitę startuoja įvairūs renginiai ir iniciatyvos, skatinančios dažniau pajudėti, raginančios rinktis sveiką gyvenimo būdą bei galiausiai bent vienai diena per metus atsisakyti automobilio. Visuomenės sveikatos biuras kviečia išbandyti mankštas biuruose.

Tauragės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistai primena, kad pasyvus gyvenimo būdas ir nepakankamas fizinis aktyvumas gali tapti rimtų sveikatos problemų priežastimi. Dirbantys žmonės darbe praleidžia net trečdalį savo gyvenimo, o dirbant kompiuteriu beveik visas darbo laikas praleidžiamas sėdint. Visuomenės sveikatos specialistai pataria poilsio pertraukėles išnaudoti atliekant aktyvią ir linksmą mankštą darbo vietoje.

Minint Europos judumo savaitę Tauragės visuomenės sveikatos biuras kviečia įstaigas, įmones ir organizacijas registruotis mankštoms darbo vietoje. Mankštos trukmė – 15-20 min., o jų periodiškumas bus aptartas su specialistais.

Mankštai nereikalinga sportinė apranga ar avalynė. Specialistų tikslas – išmokyti paprastų, kasdien darbe pritaikomų mankštos pratimų, padedančių atpalaiduoti sprando, pečių juostos, rankų raumenis. Bet šios naudos, fizinis aktyvumas gerina nuotaiką ir psichikos sveikatą.

Registruotis mankštoms biure galima tel. 8 685 03 207 arba el. paštu karolina.preiksaitiene@tauragesvsb.lt

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą