fbpx

Naktį iškritęs sniegas apsunkino eismo sąlygas

Dalintis:

Pranešama, kad dėl snygio sudėtingesnės eismo sąlygos yra vakarų, pietvakarių ir pietų Lietuvoje. Čia  magistralinių kelių dangos daug kur šlapios, vietomis su šlapio sniego provėžomis.

Krašto ir intensyviausi rajoniniai keliai daugiausia drėgni, provėžoti, vietomis padengti prispausto arba pažliugusio sniego sluoksniu. Mažesnio eismo intensyvumo rajoniniai keliai su prispausto, vietomis puraus sniego sluoksniu. Pietryčių Lietuvoje šiuose keliuose yra ruožų, kurie sunkiai pravažiuojami.

Kretingos ir Kauno rajonuose vietomis plikledis.

Tauragės rajone esantis magistralinis kelias Šiauliai–Tauragė–Kaliningradas yra šlapias, o kelias Tauragė–Pagramantis–Šilalė padengtas suspausto sniego sluoksniu, slidus.

Likusioje šalies dalyje pagrindinių valstybinės reikšmės kelių dangos daugiausia sausos arba drėgnos, mažesnio eismo intensyvumo keliai vietomis su šlapio arba prispausto sniego provėžomis. Slidžius kelių ruožus valo ir barsto AB „Kelių priežiūra“. Svarbu pasirinkti esamai kelio dangos būklei tinkamą greitį ir jo neviršyti.

Oro temperatūra nuo 1 iki 5 laipsnių šalčio.

Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis dieną daug kur pasnigs, vyraus nedidelis sniegas. Aukščiausia oro temperatūra nuo 0 iki 5 laipsnių šalčio, pajūryje iki 2 laipsnių šilumos.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą