fbpx

Naujame televizijos projekte pasirodys ir tauragiškė

Dalintis:

Jau šįvakar per LRT televiziją prasideda naujas projektas „Dainuok su manim“. Didžiulę dalyvių atranką įveikė ir į laidos filmavimą pateko tauragiškė Viltė Kirstukaitė.

Atrankos į naują televizijos projektą „Dainuok su manim“ prasidėjo dar sausį. Jos vyko didžiuosiuose Lietuvos miestuose, o jose dalyvavo daugiau nei 500 talentingų vaikų. Į atranką Šiauliuose vyko ir tauragiškė Viltė Kirstukaitė.

Anksčiau tauragiškė Viltė Kirstukaitė savo balsą lavino pas mokytoją Lolitą Nausėdienę. Tačiau pastaruosius metus mokosi pas žymiąją Rositą Čivilytę.

Naujajame projekte į filmavimus pakviesti vaikai turės dainuoti prieš kameras, komisiją ir žinomus atlikėjus, pasislėpusius po kaukėmis. Jie, išvydę pasirodymą, rinksis sau porą, su kuo vėliau turės sudainuoti duetu. Atlikėjai tik aštuoni, o vaikų dviejose projekto laidose pasirodys net 24.

Jau viešai skelbiama, kad projekto komisijoje yra tokie žinomi žmonės, kaip Dovilė Filmanavičiūtė, Ramūnas Zilnys ir Stanislavas Stavicis, geriau žinomas kaip Stano. Projekto vedėja – Jurgita Jurkutė.

Laidą „Dainuok su manim“ bus galima stebėti ir Viltę palaikyti LRT kanalu jau 21 val.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą