Neįgalieji kalėdinių dovanų ieškoti kviečia virtualiai

Dalintis:

Kasmet kalėdinės mugės džiugina didžiule įvairove, kai pradedame ieškoti dovanų artimiesiems, tačiau šiemet didesni susibūrimai uždrausti. Tauragės šeimos gerovės centras šį rebusą išsprendė – neįgaliųjų dirbinių mugė vyks virtualiai.

Antradienį Tauragės šeimos gerovės centras paskelbė, kad tradicinė kalėdinė rankdarbių mugė įvyks, nepaisant visų kliūčių. Ji, kaip ir daugelis sričių šiuo laikotarpiu, persikėlė į internetą. Apsilankius centro feisbuko puslapyje galima peržiūrėti galybės dirbinių nuotraukas, išsirinkti, kas patinka, ir susitarti telefonu dėl atsiėmimo.

– Turime visko, pintų, siūtų, nertų… Yra ir skirtų Kalėdoms, ir tiesiog buičiai skirtų daiktų. Turime ir tokio vaikinuko su sudėtinga gyvenimo istorija darbų. Neįsivaizduojate, kokio kruopštumo ir talento žmogus! Čia rasite jo gamintų eglučių, gėlių stovų. Lėlytes gaminanti moteris viską daro pati, nors sunkiai valdo rankas, – pasakojo dirbinius aprodydama Tauragės šeimos gerovės centro socialinė darbuotoja Zigmunda Menclerienė.

– Nežinojome, kad mugė yra, bet mums parašė, tai ir susitarėm ateiti, – sakė užsukusi moteris, įsigijusi ne vieną kalėdinę dovaną.

Anksčiau tokios mugės būdavo rengiamos kasmet Prezidento gatvėje veikiančiame Adakavo socialinių paslaugų namų Tauragės padalinyje. Tačiau Tauragės šeimos gerovės centrui įsikūrus K.Donelaičio gatvėje (buvusio darželio „Rūtelė“ pastate), ten persikėlė ir mugė.

Z.Menclerienė pasakojo, kad už dirbinius gauti pinigai atiteks juos kūrusiems žmonėms. Jie, pašnekovės teigimu, surinktas lėšas dažniausiai investuoja į kitiems rankdarbiams reikalingas priemones.

Išsirinkus dirbinį, norint jį įsigyti, reikia paskambinti tel. 8 650 15 493 – darbuotojai pasistengs išsirinktą gaminį perduoti saugiai, su kuo mažiau kontaktų.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą