Nemokamai dalins skaitytojo bilietus

Dalintis:

Tauragės viešoji Birutės Baltrušaitytės biblioteka ateinančią savaitę skaitytojo bilietus dalins nemokamai.

Naujiems skaitytojams taip pat bus pasiūlytas puodelis kavos iš kavos studijos „ResPublica“, o vaikams – saldi staigmena. Bibliotekos vadovė Meilutė Parnarauskienė patikslino, kad įprastai skaitytojų bilietų dalinimo akcija vykdoma bibliotekų savaitės metu – balandžio mėnesį. Tačiau šiemet tokią galimybę atėmė karantinas.

– Balandį vyksta Nacionalinė bibliotekų savaitė, kurios metu skaitytojų bilietus jų neturintiems išduodavome nemokamai. Šiemet karantinas tai sustabdė, tačiau tikrai savo skaitytojų nepaliksime. Paprastai per tokius skaitytojo bilietų dalinimus ypač pasistengia kaimų filialai – tikrai yra vaikų, kuriems pusantro euro yra daug, – kalbėjo M.Parnarauskienė.

Apsispręsta, kad artėjantis 80-asis Birutės Baltrušaitytės jubiliejus, kuris minimas spalio 23-iąją, yra puiki proga kompensuoti pavasario netektis ir skleisti rašytinį žodį dar plačiau.

– Turime puikius kaimynus, parašėme projektą, skyrė šiek tiek lėšų ir paskelbėme skaitytojo bilietų dalinimą kartu su kavos puodeliu iš „ResPublica“. Kavos studijos savininkas Audrius Cibauskas labai tam pritarė ir iškart sutiko prisijungti. Tik vaikams kavos duoti gal kiek per anksti, tai skirsime saldžias staigmenėles, – patikslino bibliotekos vadovė.

Pašnekovė suskaičiavo, kad vidutiniškai kasmetinės akcijos metu išdalinama 50–70 skaitytojo bilietų. Įprastai skaitytojo bilietas pensininkams, neįgaliesiems ir vaikams kainuoja 1,5 Eur, suaugusiesiems – 2 Eur.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą