Pagramančio centre – bendruomenės linksmybės

Dalintis:

Šeštadienį Pagramančio bendruomenės centras „Gramančia“ surengė šventinę vienos dienos stovyklą vaikučiams ir jų tėveliams „Vasarą palydint“. Parengta linksma programa, vyko edukaciniai užsiėmimai, relaksacijos procedūros, suruoštos vaišės.

Bendruomenės pirmininkė Raselė Stružeckienė pasakojo, kad tokią šventę organizuoja jau penktus metus. Šiemet šventė vyko vėliau, nei įprastai, kadangi norėta ją surengti naujuose bendruomenės namuose. Kol vaikai plušėjo prie mokslinių eksperimentų, mamytės piešė ant medžio, kūrė papuošalus, mėgavosi masažais. Mažyliai šėliojo ant sėdmaišių, pievelėje žaidė kamuoliais. Šventės dalyviai lauko terasoje vaišinosi gardėsiais, iškeptais bendruomenės virtuvėje.

– Kasmet rašome projektą jaunimo rėmimo programai ir kasmet surengiame šventę. Palinksminame vaikučius, palepiname mamytes, tuo pačiu ir sau pasidarome šventę, – kalbėjo bendruomenės pirmininkė. – Dėkoju aktyviai komandai: Laurai Mėlinavičienei, ji rašo projektus, Ritai Krompalcienei, Daliai Nejienei, Virginijai Stružeckienei, kuri savanorystės pagrindais talkina kaip kineziterapeutė, Dinarai Jogminienei. Dėkoju Jonui Samoškai, aktyviam mūsų bendruomenės nariui, su juo sprendžiame aktualiausius klausimus.

Į šventę Pagramantyje atvyko tėveliai su vaikučiais ne tik iš miestelio. Pasak R.Stružeckienės, bendruomenė neatstumia nė vieno žmogaus, maloniai pasitinka visus, atvykusius į svečius. Pavyzdžiui, pamatęs skelbimą apie būsimą šventę Pagramantyje paskambino tėvelis ir atvyko su neįgaliu vaikučiu iš Tauragės. Terasoje sėdėdami švente džiaugėsi globos namuose gyvenantys seneliai, jie šnekučiavosi ir juokėsi stebėdami dūkstančius mažylius.

Kitąmet bendruomenė planuoja surengti savaitės trukmės menų stovyklą.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą