fbpx

Paramos fondui reikia pagalbos

Dalintis:

Labdaros ir paramos fondas „Maisto bankas“ rugpjūčio 6, 11 ir 14 dienomis (nuo 16 iki 19 val.) organizuoja akciją, kuri vyks prekybos tinklo „Maxima“ parduotuvėje (Prezidento g. 72). Šį kartą ji kiek kitokia – paramos reikia pačiam labdaros fondui. Tai gyvybiškai svarbus dalykas, kad jis gyvuotų ir sėkmingai tęstų labdaringą veiklą.

Kasmet „Maisto bankas“ renka paramą maisto produktais, kurią išdalija nepasiturinčiais žmonėmis besirūpinančioms organizacijoms. Dabar pagalbos prireikė pačiam labdaros ir paramos fondui. Kokių problemų kilo, pasakoja fondo komunikacijos vadovė Miglė Petronytė.

– Tai nėra įprastinė „Maisto banko“ akcija, kurioje prašome paaukoti maisto produktų. Dabar paaukotos lėšos bus skirtos paremti mūsų veiklai, kad galėtume išlaikyti sandėlius, įsipilti kuro automobiliams, nupirkti reikalingų priemonių savanorių darbui. Reikalingos veido kaukės, pirštinės, kurias reikia dažnai keisti, dezinfekciniai skysčiai,  – kalbėjo komunikacijos vadovė. – Patiriame nemenkų išlaidų, todėl kreipiamės į geros valios žmones, jų maloniai prašome prisidėti finansine auka, kuri mums padės išgyventi.

Pasak fondo atstovės, pandemijos akivaizdoje buvo daug nenumatytų išlaidų. Fondo atstovai patys vežė žmonėms į namus maisto produktus – iki karantino niekada to nedarydavo, juos tik išdalydavo savanorių organizacijoms maisto produktų dalijimo punktuose. Dėl šios priežasties labai padidėjo kuro išlaidos. Ši akcija, pasak M.Petronytės, jiems kaip niekad svarbi.

Norint paaukoti, tai padaryti labai paprasta. Reikia „Maximoje“ iš savanorio priimti skrajutę ir ją nuskenuoti kasoje. Iš aukotojo bus nuskaityti trys eurai, kurie atiteks „Maisto bankui“. Paramos skrajutėmis akcija buvo vykdoma ir pernai. M.Petronytė sakė, kad gyventojai noriai aukoja, daugeliui toks aukojimo būdas – pinigais – gana patrauklus.

Paaukoti lėšų galima ir kitos „Maisto banko“ akcijos metu, kai renkami maisto produktai. Tuo metu dalijamose skrajutėse, ant kurių surašyti pageidaujami maisto produktai, yra brūkšninis kodas. Jį kasoje nuskenavus, tam tikra suma bus pervesta fondui.

„Maisto banko“ akciją Tauragės „Maximoje“ tris dienas (rugpjūčio 6, 11 ir 14 dienomis) vykdys Tauragės maltiečiai-savanoriai: policijos pareigūnai, Probacijos tarnybos ir kitų įmonių ar įstaigų darbuotojai. Jie parduotuvėje žmonėms siūlys skrajutes.

– Mes padedame „Maisto bankui“, jis padeda mums, – sako šios akcijos Tauragėje koordinatorius maltietis Jonas Adomaitis. – Tikimės, kad žmonės, kaip ir visada, neliks abejingi. Maloniai prašome iš mūsų savanorių priimti ištiestą skrajutę ir ją kasoje aktyvuoti.

Dalintis:

About Author

Regina Genienė

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą