Penktadienio vakarą traukos centrais tapo Kartų parkas ir kultūros rūmų kiemelis

Dalintis:

Vakar, minint Tauragės 514-ąjį gimtadienį, suplanuoti renginiai skirtingose miesto vietose. Vengiant žmonių būriavimosi tuo pačiu metu žiūrovus kvietė Zumpėje įkurdintas šokantis fontanas ir kultūros rūmų kieme vykęs šventinis koncertas.

Nuo pat ryto organizuotos įvairiausios pramogos ir mažiems, ir dideliems. Tačiau šventinėje programoje buvo numatyta oficialiai pradėti Tauragės gimtadienį vakare. Pirmiausia tauragiškių dėmesio ir ovacijų sulaukė Tauragės meno kolektyvų pasirodymai. O 20 valandą paskelbtas Tauragės gimtadienio šventės atidarymas.

Žiūrovus kiemelyje ir prie televizijos ar kompiuterių ekranų pasveikino meras Dovydas Kaminskas, Seimo nariai Aušrinė Norkienė ir Romualdas Vaitkus. Kaip skelbė Tauragės kultūros centras, šiemet vykstančios šventės metu visi raginami dar kartą atrasti Tauragę, skambant protėvių dainoms, puoselėjant tradicijas.

Senos lietuvių liaudies dainos naujais suskambėjo grupės „Folk trio“ pasirodymo metu. Skambios liaudies dainos, atliekamos šiuolaikiniu skambesiu su netikėtomis improvizacijomis, įvertintos plojimais.

Folk trio. Mortos Mikutytės nuotrauka

Šiai renginio daliai pasibaigus ir tvyrant prietemai prieš žiūrovus stojo „Viduramžiai Lt“ komanda. Įspūdingas ugnies šou abejingų nepaliko. Tiesa, renginio pabaigoje pradėjus skirstytis žiūrovams, kai kurie buvo tik beatvykstantys į kiemelį – tikėjosi dar išvysti šou, tačiau šis buvo pradėtas anksčiau nei numatyta oficialiai paskelbtoje programoje, tad ir pasibaigė anksčiau.

Šokantis fontanas Zumpėje

Pirmą kartą Kartų parke esančiame Zumpės tvenkinyje įrengtas šokantis spalvotas muzikinis fontanas. Jo pasirodymai žiūrovų dėmesio laukė nuo pat 17 valandos. Tačiau tenka pripažinti, kad didžiausią įspūdį susirinkusiai miniai paliko vėlyvasis, 22.30 val. vykęs šou. Tvyrant prieblandai gerai matėsi fontano šviesos ir vandens purslų šokis, kurio pažiūrėti susirinko ne tik daugybė Žalgirių gyventojų, bet ir kitų miesto kampelių žmonės.

Šį pasirodymą dar bus galima išvysti ir šiandien. Programoje numatyta, kad vandens purslai džiugins 20.30, 21.30 ir 22.30 val.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą