Penktus metus organizuojamas festivalis vyks ir Tauragėje

Dalintis:

Žurnalisto Andriaus Tapino sumanytas didžiausias nemokamas festivalis Lietuvoje „Laisvės piknikas“ turėjo vykti sostinėje, tačiau dėl koronaviruso buvo atšauktas. Galiausiai idėjos formatas keičiasi ir festivalis bus – mažesni susitikimai vyks penkiuose miestuose. Tarp jų – ir Tauragė.

Festivalis „Laisvės piknikas“ šiemet organizuojamas jau penktus metus. Kasmet renginys sulaukia didžiulio visuomenės susidomėjimo. Jame skirtingose zonose rengiamos diskusijų, pramogų ir sporto, žaidimų erdvės, tad įdomu kiekvienam atėjusiam. Šiemet dėl išplitusio COVID-19 jau paskelbta, kad festivalio nebus. Tačiau karantinui einant į pabaigą apsispręsta – festivalis turi įvykti. Tik šįkart organizatoriai nutarė, jog „Laisvės piknikas“ turi vykti mažesniu masteliu keliuose skirtinguose miestuose. Tad rugpjūčio 26-ąją jis planuojamas Tauragėje esančioje Vasaros estradoje.

Pirmasis naujiena pasidalijo Tauragės rajono meras Dovydas Kaminskas, tauragiškius informuodamas savo feisbuko profilyje.

„Neseniai sulaukėme reginių organizatoriaus Jogailos Morkūno skambučio su pasiūlymu, kaip Tauragėje užbaigti šių metų vasarą. Džiugu pranešti, kad rugpjūčio 26 d. Tauragės vasaros estradoje pirmą kartą įvyks idėjų festivalis – „Laisvės piknikas“! Diskusijų erdvės, pramogų ir sporto zonos, nevyriausybinių organizacijų ir verslų prisistatymai, garsiausių muzikinių grupių pasirodymai bei „Laikykitės ten“ laidos filmavimas su Andrium Tapinu“, – savo feisbuke skelbė meras.

Festivalio organizatorius Andrius Tapinas skelbia, kad paviešinus pranešimą, jog festivalis atšaukiamas, sulaukė daugybės nusivylimo kupinų komentarų, tačiau visi esą suprato, kad pandemija yra rimtas dalykas, juolab, kad renginyje Vilniuje planuota sulaukti per 50 tūkst. žiūrovų.

„Šiandien galim oficialiai pasakyti – vieno Laisvės pikniko šiemet nebus, bus PENKI – 5 vasaros dienos Lietuvos regionuose“, – skelbia A.Tapinas.

Žinomas žurnalistas skelbia, kad vienas iš penkių renginių planuojamas Tauragėje, Vasaros estradoje, rugpjūčio 26-ąją (trečiadienį). Taip pat organizatoriai aplankys Telšius, Marijampolę, Alytų ir Uteną.

„Aišku, tai nebus nacionalinio Laisvės pikniko mastai, bet esminiai elementai išliks – įvairios diskusijos apie valstybę ir jo ateitį, nevyriausybinių organizacijų prisistatymai ir renginiai, „Laikykitės ten“ specialių laidų filmavimas ir, kas mums ypatingai džiugu – visuose „Laisvės piknikuose“ koncertuos mūsų širdžių Eurovizijos nugalėtojai – grupė „The Roop“, – užtikrino A.Tapinas.

Festivalis ir toliau išlieka nemokamas, tačiau dalyvių skaičius bus ribojamas, todėl vyks išankstinė registracija. Kur ir kaip registruotis žiūrovams, kol kas neskelbiama.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą