Pėsčiųjų žygyje Oko mišku – daugiau nei 200 dalyvių

Dalintis:

Minint Pasaulinę savižudybių prevencijos dieną Tauragės visuomenės sveikatos biuras organizavo tradicinį žygį. Iki šiol kasmet buvo organizuojami dviračių žygiai, o šiemet pėstieji žygiavo Oko miške. Džiugino didėjančios dalyvių gretos – sulaukta net 236 žygeivių!

Laukdami starto Žalgirių gimnazijos stadione dalyviai fotografavosi nuotraukų rėmelyje. Ant jo esantis užrašas buvo nuoroda į interneto svetainę www.tuesi.lt, skirtą esantiems savižudybės krizėje ir ieškantiems pagalbos. Toks pat užrašas buvo ir ant užsiregistravusių dalyvių numerių kortelių.

Talkinant dailininkui Edvardui Gasinskui, belaukiant žygio pradžios visi pakviesti piešti savo emocinį potėpį ant drobės. Vėliau šiuos potėpius ir atskiras piešinio dalis dailininkas sujungs į darnią visumą. Šis bendras paveikslas bus simbolis kiekvieno iš mūsų indėlio į savižudybių prevenciją.

Prieš leidžiantis į 5 kilometrų žygį dalyviai mankštinosi su visuomenės sveikatos specialistu Mariumi Trajanausku. Tarpinėse žygio stotelėse laukė ir kitos smagios Tauragės visuomenės sveikatos biuro specialistų organizuotos veiklos: žaidimai, virvės traukimas, savimasažas ir net trumputė tylos meditacija. O kur dar natūralus gamtos kliūčių ruožas, tobulas oras, smagūs pokalbiai, vaikų klegesys, judėjimo nauda sveikatai!

Įveikusieji maršrutą pasitikti su karšta arbata, gardžiais obuoliais ir užkandžiais, dalyvių numeriai tapo loterijos bilietais – ne vienas namo grįžo nešinas prizu. 3 pagrindinius prizus įsteigė rajono laikraščių redakcijos bei Taurų nuotykių parkas.

Visuomenės sveikatos biuro kolektyvas dėkingas savo kolegų Indrės ir Mariaus tėveliams – už obuolius žygeiviams pavaišinti, Tomui Preikšaičiui – už paskolintus termosus, Tauragės vyriausiajam policijos komisariatui – už žygio įamžinimą iš paukščio skrydžio, bendruomenės pareigūnei Raimondai Žvynakienei ir jauniesiems policijos rėmėjams – už bendrystę, dailininkui Edvardui Gasinskui – už bendro paveikslo tapymą, fotografui Tadui Zakarauskui – už nuotaikingas nuotraukas ir būsimą video, mokytojams Marinai Cariovai, Loretai Totilienei, Alvydui Skurdeliui – už ilgametę draugystę žygiuose, aktyvaus žmogaus pavyzdį ir su savimi visuomet atsivedamą didžiulį būrį mokinių, kitų mokyklų bendruomenėms – už dalyvavimą, tėveliams – atėjusiems drauge su savo vaikais, visiems žygio dalyviams – už smagią nuotaiką, šiltus pokalbius, domėjimąsi sveikatos temomis bei sveikatinimo renginiais.

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą