Piešinys-nugalėtojas papuošė Mažonų stotelę

Dalintis:

Mažonų vaikų dienos centras „Po stogu“, įkurtas šių metų vasarį, aktyviai dalyvauja įvairiuose konkursuose. Vasarą Lietuvos automobilių kelių direkcijos skelbtą konkursą „Saugus eismas kelyje“ laimėjo šio centro narys Tadas Rudys, jo piešinys papuošė autobusų stotelę netoli Mažonų gyvenvietės.

Dienos centrui „Po stogu“ vadovauja bendruomenės „Mažonų rytas“ pirmininkė Laima Šveikauskienė. Pasak jos, perpiešti piešinį ant stotelės buvo nelengva, kadangi iš direkcijos dažų sulaukė tik spalio pabaigoje, kai žemę merkė rudeninis lietus. Vargino ir tai, kad stotelės (prie kelio Mažeikiai–Plungė–Tauragė Nr. 164) paviljonas metalinis, o ne iš betono.

– Mums direkcijos atstovas atvežė tik dažų, perpiešti piešinį reikėjo patiems. Piešė vaikai, jiems padėjo mamos. Dažai iš pradžių nedžiūvo, nuvarvėjo, todėl teko iš naujo piešti. Piešti vaikai baigė maždaug prieš mėnesį, dabar iš arti ir iš toli mūsų stotelė labai graži, – džiaugėsi pirmininkė. – Kelių direkcijos atstovas konkurso nugalėtojui Tadui Rudžiui ir bibliotekininkei Gintai Bartkienei įteikė padėkas, ji yra vaikų dienos centro kuratorė. Džiugu, kad mūsų dienos centrą lanko daug kūrybingų vaikų.

Septintoko T.Rudžio ir dar penki piešiniai buvo atrinkti iš kelių šimtų darbų. Jie perpiešti ant šešių stotelių skirtinguose Lietuvos rajonuose. L.Šveikauskienė dėkoja Kamilei Kiliokaitytei, Gabijai Jonušaitytei, Austėjai Kivilytei, Tadui Rudžiui ir jo mamai Vidai, kurie piešinį perpiešė ant autobusų stotelės paviljono Mažonuose.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą