Pilies aikštėje siaučia mažieji tauragiškiai

Dalintis:

514-ojo Tauragės gimtadienio proga Pilies aikštėje sukurtas pramogų parkas mažiesiems. Jauniausius miesto gyventojus labiausiai traukė pripučiami batutai ir įvairios karstyklės.

Jau nuo ryto aikštėje šurmuliuojantys vaikai atokvėpio minutę domisi ne tik pramogomis, bet ir mokosi suteikti pirmąją pagalbą. Dvynukes Ievą ir Mariją į šventę atvedusi sostinėje gyvenanti buvusi tauragiškė Lina Matulionienė sakė, kad į gimtąjį miestą su šeima grįžo specialiai dėl pramogų.

– Nesitikėjome, kad bus tiek veiklos karantino metu. Vaikus prieš tai vedėme prie fontanų, dabar atėjome į aikštę. Sunku nukrapštyti jas nuo batutų. Mergaitės išsiilgę pramogų, o mes, suaugusieji, džiaugiamės, kad galime išeiti, bendrauti, pasimatyti su draugais, artimaisiais. Pažiūrėjau statistiką, nėra tiek daug naujų koronaviruso atvejų Tauragėje, tikiuosi, neužsikrėsime, – sakė šventės dalyvė. Lina žadėjo dar apsilankyti vakare vyksiančiame koncerte ir, jei bus vietų, sekmadienį su šeima pramogauti baseine.

– Sekmadienis – tėčių diena. Mergaitės padarė atvirutes, o savo tėtį ir dukrų tėtį planuoju pakviesti į pasimatymą vandenyje. Tai bus pirmasis mūsų karantininis apsilankymas pirtyse. Smagu matyti, kad miestas gyvas, žmonės linksmi. Galėtų tik kavinių daugiau būti. Kur ėjome, ten vietos užimtos, – įspūdžius ir planus pasakojo moteris.

Nemokamos pramogos vaikams šiandien iki 19 val. vyks Pilies aikštėje ir Kalvano parke.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą