Pradėsime švęsti Jonines: autobusų parkas šventės dieną veš ilgiau

Dalintis:

Jau šį ketvirtadienį pradėsime švęsti Jonines: startą tradiciniams renginiams duos Taurų nuotykių parkas. Dėl šio renginio skelbiamas ir autobusų maršrutų atnaujinimas, kad visi galėtų patogiai atvykti į šventę.

Šiemet Taurų nuotykių parke Joninės bus tarptautinės. Organizatoriai praneša, kad koncertuos ukrainiečių grupė „Taruta“. Taip pat netrūks ir lietuviškos muzikos – ant scenos išvysime „Sadūnus“ bei rokerius „Thundertale“. Bus ir „7Jinn“ su ugnies šou. Veiksmas Taurų nuotykių parke prasidės 18 val.

Tauragės autobusų parkas praneša, kad grandiozinio renginio metu tauragiškius autobusai vežios ilgiau, nei įprasta. Maršrutas „M-5“, važiuojantis iš Žalgirių mikrorajono į Taurus, birželio 23 d. veš kone iki 1 val. (žiūrėti į pateiktą grafiką).

Autobusų maršruto M5 tvarkaraštis birželio 23-iąją

Penktadienį Joninės bus švenčiamos net keturiose Tauragės rajono vietose.

16 val. į renginį kviečia Pagramantis, kur šventinis renginys prasidės tradicinėmis apeigomis ant Pagramančio piliakalnio. 17 val. numatyta kapelų ir šokių šventė „Ant Akmenos krantų“, 19 val. – Ventos kultūros centro grupė „UžKūtės“. Galiausiai 20 val. sceną valandai užims grupė „Tabasco“, o 21 val. – prasidės gegužinė, kurią 23 val. vainikuos Joninių laužas.

Adakave šventinis renginys prasidės 17 val. – laukiami Adakavo, Pilsūdų, Trepų ir Skaudvilės meno kolektyvų pasirodymai. 19 val. scenoje pasirodys Sartininkų kapela „Kamana“, o 20 val. – išvysime atlikėjų Sandros ir Viktoro koncertą. 21 val. – šokiai su DJ D-Art.

Tradicinėms linksmybėms kviečia ir Jovarai, kurie švęsti pradės 18 val. Jovarų estradoje numatytas ansamblio „Nerija“ koncertas.

19 val. visi kviečiami ir į „Dacijonines“. Anot organizatorių, scenoje išvysime moterų ansamblį „Šešuvė“, grupę „Bonus“.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą