Pramogos Pilies aikštėse tęsėsi iki išnaktų

Dalintis:

Tokio eismo miesto gatvėse ir tiek vaikų pagrindinėje miesto aikštėje nebuvo seniai.  Tauragiškiai siautulingai pradėjo naujuosius mokslo metus.

Savivaldybės iniciatyva moksleiviams surengta įspūdinga metų pradžios šventė. Pilies aikštėje pramogos prasidėjo vos nuskambėjus pirmam į mokyklas pakvietusiam skambučiui. Sausakimšos gatvės ir aplinkinių namų automobilių stovėjimo aikštelės – akivaizdus įrodymas, per vasarą ne tik vaikai, bet ir suaugusieji pasiilgo buvimo kartu.

– Visiems atsibodo suvaržymai ir gąsdinimai. Vaikai nesupranta, kodėl reikia sėdėti namuose užsidarius. Valandą pabuvo su kauke ir jau meta ją šalin. Ilgai svarstėme, eiti švęsti į miestą ar surengti šventę namuose. Pasirinkome viešus renginius, – „Tauragės kurjeriui“ kalbėjo tris vaikus į Pilies aikštę atvedusi mama.

Violetos Karaliūnaitės nuotrauka

Batutų erdvėse karaliavo mažieji miesto gyventojai, vyresniųjų klasių moksleiviai domėjosi Tauragės sporto centro surengtomis atrakcijomis, žaidė šachmatais, mokėsi krepšinio paslapčių. Aikštėje surengti ir mokyklų pasirodymai. Į socialinę akciją kvietė policijos komisariato darbuotojai, kartu su vaikais gaminę atšvaitus.

Vakare siautė vyresnėliai – Vasaros estradoje jiems koncertavo Vidas Bareikis.

Violetos Karaliūnaitės nuotrauka

Dalintis:

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą