Prekyba kalėdinėmis eglutėmis įsibėgėja

Dalintis:

Gruodžiui įpusėjant tauragiškiai skuba rasti ir įsigyti gražią ir vešlią eglutę. Valstybinių miškų urėdijos Tauragės padaliniui priklausančiame medelyne vilioja mažos kainos, o dar galima nemokamai gauti puošmenų – kankorėžių.

Šiemet Valstybinių miškų urėdijos darbuotojų įprastoje vietoje Gedimino gatvėje nerasite. Jau rašėme, kad šiemet dėl pandeminės situacijos ir nemažų kaštų nuspręsta eglutėmis prekiauti pačiame medelyne, esančiame Papušynės kaime. Prekyba prasidėjo pirmadienį, tačiau patys medelyno darbuotojai tvirtina, kad daugiausiai pirkėjų sulaukia penktadieniais – matyt, prieš savaitgalį šeimos ruošiasi ir puošia medelius.

Medelyne siūlomų eglučių pasirinkimas platus – nuo metro iki 3 m aukščio. Kainos taip pat nesikandžioja – žaliaskarę įsigyti galima vos nuo 2 eurų. Tik svarbu atsiminti – atsiskaityti galima tik banko kortelėmis.

Medelynas. Mortos Mikutytės nuotrauka

– Kol kas populiariausios yra iki 2 m aukščio – tokia ir bute telpa, ir į balkoną nesunku įtalpinti. Didelius medelius daugiau perka įmonės ir įstaigos. Medeliai nebrangūs, nes jas kertame retindami jaunuolynus. Tačiau rasti vešlią, simetrišką ir gražią miškininkams yra sudėtinga užduotis, – pasakojo medelyno meistrė Giedrė Termenienė.

Medelynas. Mortos Mikutytės nuotrauka

Vos po eurą parduodamos eglių bei pušų šakos. O džiovinti kankorėžiai – nemokamai, tik maišelį atsivežkit.

Medelynas savaitgaliais nedirba, tačiau iki gruodžio 23 dienos, kol vyksta prekyba eglaitėmis, nuo pirmadienio iki ketvirtadienio dirbama iki 18 val., o penktadienį – iki 17 val.

Medelynas. Mortos Mikutytės nuotrauka

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą