Prie apžvalgos bokšto – galimybė užkąsti

Dalintis:

Prie Pagramančio regioninio parko lankytojų centro, šalia apžvalgos bokšto, kol kas tik savaitgaliais veikia kioskas, kuriame lankytojai gali įsigyti karštų ir gaiviųjų gėrimų, įvairių kepinių ir saldumynų. Jei lankytojų padaugės, tuomet ir kioskas dirbs dažniau.

Maisto kioskas priklauso Pagramančio bendruomenei „Gramančia“. Bendruomenė šiemet pasirašė sutartį su Mažosios Lietuvos saugomų teritorijų direkcija, pagal kurią prekiauti gali nuo gegužės 1 d. iki rugsėjo 30 d.

– Prekiaujame dar tik du savaitgalius, kioskas dirba nuo 11 iki 18 valandos. Dar tik vasara prasidėjo, dar negausu lankytojų. Matysim, kaip įsibėgės, galbūt prekiausime kiekvieną dieną. Pernai pajamos buvo didelės, beprotiškai daug ledų lankytojai pirko, – kalbėjo ilgametė bendruomenės „Gramančia“ pirmininkė Raselė Stružeckienė.

Pageidaujama, kad žmonės už pirkinius kioske atsiskaitytų mokėjimo kortele, tačiau mokėjimą leidžiama pasirinkti, kaip kiekvienam patogiau.

– Mums patogiau, jei visi atsiskaitytų kortelėmis. Tačiau yra kaip yra, vis dar lietuviai mėgsta grynuosius pinigus. Parduodame kavą, arbatą, gaiviuosius gėrimus, saldumynus, ledus. Prekiausime kibinais, pyragėliais, sausainiais, bandelėmis su lašinukais, netrukus turėtų būti ir čeburėkų, – apžvelgė bendruomenės pirmininkė.

Darbui kioske per Užimtumo tarnybą įdarbinta prekybininko specialybę įgijusi moteris.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą