Pristatytas Geriatrijos skyrius

Dalintis:

Šiandien oficialiai pristatytas naujasis Tauragės ligoninės Geriatrijos skyrius. Skyriaus atidarymo dar teks palaukti – ligoninė dar laukia licencijos teikti geriatrijos paslaugas. Tikimasi, kad  pirmieji pacientai bus pradėti gydyti rudenį.

Naujajame ligoninės priestate įrengtame Geriatrijos skyriuje vienu metu bus galima teikti paslaugas 20 pacientų. Pusė jų bus gydomi vienvietėse palatose. Kiekvienoje skyriaus palatoje yra atvestas deguonis, pacientams bus teikiamos ir fizioterapijos paslaugos. Per paskutiniuosius metus ligoninė įrengė ir modernią tyrimų laboratoriją, visiškai atnaujintas Priėmimo skyrius. Pasak ligoninės direktoriaus Liutauro Indriuškos, darbų ligoninėje dar yra daug. Ne viskam užteko skirto finansavimo, dalį įrenginių, baldų ligoninė pirks už savo lėšas.

– Šiuo metu labiausiai atnaujinimo reikia skyriams, kurie yra tvarkyti seniausiai. Jei kalbant apie ligoninėje esančius skyrius, tai čia reikia atnaujinti Chirurgijos skyrių, būtina renovacija ir Psichiatrijos skyriaus, Prezidento gatvėje, – sakė L.Indriuška.

Daugiau informacijos apie ligoninėje įrengtą naują skyrių ir atnaujintus senuosius – antradienio „Tauragės kurjeryje“.

 

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Komentarų: 1

Palikite komentarą