Purviniausias renginys atidedamas neribotam laikui

Dalintis:

Šeštadienį turėjęs įvykti virvės traukimo festivalis „Purvo gurkšnis 2020“, žadėjęs tapti purviniausiu renginiu, neįvyks. Vakar vakare organizatorius pranešė, kad dėl saugumo jis atidedamas.

„Purvo gurkšnis 2020“ buvo organizuojamas jau ne pirmą kartą. Šiemet jis buvo planuojamas šeštadienį Paberžių kaime esančiame paplūdimyje. Specialiai festivaliams buvo planuojama paruošti purvo tranšėją, kad besivaržantieji švarūs neišliptų. Feisbuke festivalį organizavusi organizacija „Aktyvi Tauragė“ skelbė, jog dalyvaus ir žymiojo galiūno Vido Blekaičio komanda.

Nepaisant visų įdėtų pastangų, koronavirusas vėl demonstruoja savo nasrus. Lietuvoje gerokai padaugėjus infekcijos diagnozių, organizatoriai skelbia atidedantys renginį neribotam laikui.

„Su dideliu apgailestavimu pranešame, kad ilgai planuotas ir visų lauktas renginys ,,Purvo gurkšnis 2020” ATIDEDAMAS! Pasitarusi visa renginio organizatorių komanda, nusprendė dėl mūsų visų saugumo ir renginio kokybės jį atidėti. Kaip žinote, Aurelijus Veryga trečiadienį pasirašė sprendimą dėl privalomo kaukių dėvėjimo renginiuose. Kaukes bus privaloma dėvėti kultūros, pramogų bei kituose renginiuose ir susibūrimuose, išskyrus aukšto meistriškumo sporto varžybas“, – skelbia organizatoriai „Aktyvi Tauragė“ feisbuko paskyroje.

Renginio organizatorių maketas

Sveikatos apsaugos ministro nurodymu, renginių metu būtina išlaikyti saugų 1 metro atstumą, dėvėti kaukes tiek lauke, tiek patalpose vykstančių renginių metu. Planuoto virvės traukimo festivalio organizatoriai teigia suprantantys, kad tai gali kelti rimtų nepatogumų dalyviams.

Kada galima tikėtis planuoto festivalio, nežinia. Plintantis pandeminis virusas planus kasdien koreguoja daugelyje sričių, todėl kol kas organizatoriai nesiryžta paskelbti apie kitą numatomą datą.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą