Rugsėjo 1-oji Tauragėje: pirmasis skambutis, sveikinimai ir koncertas

Dalintis:

Ryte ugdymo įstaigose nuaidėjo pirmasis skambutis. Vienus jis džiugino, kitiems kėlė nerimą, tretiems buvo smagu po vasaros sutikti savo suolo draugus. Kardeliais nešini vaikai sveikino pedagogus, o popiet rinkosi linksmintis į Pilies aikštę.

Šiemet daugelis ugdymo įstaigų Rugsėjo 1-osios šventę nusprendė pradėti tuo pat metu – 10 val. Pamažu besirenkantys moksleiviai žengė su šypsenomis, nešini pedagogams skirtais tradiciniais kardelių žiedais. Tėveliai lydėjo tik mažesniuosius, o štai gimnazijose tėvų beveik nebuvo matyti.

Galima pasidžiaugti, kad šiemet mokslo metus pradeda 4373 moksleiviai iš viso Tauragės rajono. Tarp jų – 404 pirmokėliai, nedrąsiai klausęsi sveikinimų ir žengę į klases.

Neišvengta šventėse ir artėjančių rinkimų nuotaikos. Šiemet ypač daug valdininkų ir rajono tarybos narių norėjo sveikinti moksleivius, jų tėvelius, pedagogus Mokslo ir žinių šventės proga bei sakyti kalbas.

Netrukus po jaukaus sutikimo mokyklose, daugelis šeimų išskubėjo į Pilies aikštę. Ten – tradicinė Rugsėjo 1-osios šventė, kurią pradėjo nuo piniginių premijų pažangiausiems ir stropiausiems moksleiviams įteikimo. Mokyklą jau baigusiems abiturientams premijos įteiktos per jų išleistuves. O visi likę pakviesti šiandien ant scenos, aidint susirinkusiųjų palaikantiems aplodismentams. Tauragės rajono savivaldybė pažangiausiems moksleiviams paskirstė daugiau nei 20 tūkst. eurų.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą