fbpx

Rytoj „Šok su žvaigžde“ startas: palaikymo tikisi ir tauragiškiai

Dalintis:

Jau rytoj per LRT prasidės trečiasis projekto „Šok su žvaigžde“ sezonas, kuriame šokio ritmu judės poros ir lauks žiūrovų bei komisijos narių palaikymo. Ant parketo suksis ir tauragiškis Vykintas Širmas, šoksiantis su garsiąja vokaliste Egle Jakštyte.

Tauragėje gimęs ir augęs Vykintas Širmas (24) „Tauragės kurjeriui“ pasakojo šokęs nuo mažens. Taip šokį mylėjusi jo mama dar mokyklos nepradėjusį lankyti berniuką nuvedė į šokių klubą „Spindulys“, kur jaunojo talento lavinimo ėmėsi Brigita Banienė ir Gerda Dimavičienė.

Vykintas Širmas. Asmeninio albumo nuotrauka

– Šokant buvo visokių dalykų. Paauglystėje ir šaipėsi dėl to, kad šoku. Bet man tai sekėsi. Labai užkabino azartas, varžybos ir adrenalinas, pasirodymai, puikus kolektyvas, – prisiminė pašnekovas.

Baigęs Žalgirių gimnaziją jaunas vaikinas išvyko į sostinę ir šokiai liko antrame plane. Pertrauka buvo netrumpa – net penkerių metų. Tačiau po jos V.Širmas ir vėl čiupo šokių batelius.

– Jau po pertraukos grįžau į profesionalaus šokėjo kelią. Šoku poroje taip pat su tauragiške Aiste Survilaite, ­– kalbėjo V.Širmas.

 

Šokėjas šiuo metu daug dėmesio skiria repeticijoms, nes ruošiasi televizijos projektui „Šoks su žvaigžde“. Jame tauragiškis šoks poroje su garsiąja dainininke Egle Jakštyte. Repeticijų metu jiems gelbsti jau minėta Vykinto mokytoja G.Dimavičienė.

– Eglė iš karto pasakė, kad nori pasirodyti kuo profesionaliau ir dirbs, kiek reikės. Dirbame kartu – renkamės muziką, rūbus scenai, važinėjame į Elektrėnus repeticijoms pas Gerdą, – kalbėjo profesionalus šokėjas. – Sportiniai šokiai, mano nuomone, yra patys techniškiausi – svarbu viskas, nuo pėdų iki psichologinių niuansų. Jaudulio tramdymas irgi lemia rezultatą. Esu matęs, kaip Eglė juda scenoje – Lietuvoje reta tokių, kurie ir gerai dainuoja, ir juda.

Vykintas Širmas. Asmeninio albumo nuotrauka

V.Širmas įsitikinęs, kad jo porininkė gabi šokiui ir greitai mokosi. Todėl su nekantrumu laukia pirmojo pasirodymo ant parketo. Pora taip pat laukia ir tauragiškių palaikymo, kuris projekto metu bus labai svarbus.

– Mūsų tikslas – pasirodyti kuo geriau. Žiūrovai gali tikėtis profesionalumo ir estetikos, kuri scenai yra labai svarbi. Siekiame likti įdomūs, todėl kiekvienam savaitgaliui ruošiame įdomius ir išskirtinius pasirodymus, – tauragiškius balsuoti ragino šokėjas Vykintas Širmas, kurio pora su E.Jakštyte pasirodys 9-ta.

Apie savo dalyvavimą šokių projekte paskelbė ir žinoma solistė, neseniai savo piešinių parodą pristačiusi Jomantė Šležaitė-Paukštė. Ji ant parketo pasirodys kartu su Rafal Narkevič. Ši pora šoks 11-ta.

Naujienų portalas lrt.lt skelbia, kad jau rytoj 21 val. tiesioginio eterio metu savo šokio žingsnelius demonstruos tuzinas porų. Pirmoji laida numatoma be pasitraukimų, tad visos poros keliaus į tolesnį etapą. Tačiau žiūrovų palaikymo vis tiek visiems labai reikia, mat balsavimas vyks. Pasirodymus vertins ir komisija, sudaryta iš Lietuvos sportinių šokių federacijos viceprezidento Virginijaus Visocko, daugkartinės Lietuvos ir įvairių tarptautinių šokio varžybų nugalėtojos Lina Chatkevičiūtė su Egle Visockaite.

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Palikite komentarą