Šaudymo varžybose geriausias – „Ąžuolo“ medžiotojų klubas

Dalintis:

Tauragės medžiotojų ir žvejų draugija surengė tradicines šaudymo varžybas. Šaudykloje susirinko 31 dalyvis. Tarp komandų geriausi – Gaurės medžiotojai.

Tauragės medžiotojų ir žvejų draugijos įrengtoje šaudykloje vyko šaudymo varžybos, kurias draugija organizavo kartu su Tauragės praktinio šaudymo klubu. Varžybose sulaukta ne tik tauragiškių, bet ir dalyvių iš Jurbarko bei Šilalės.

Visiems dalyviams ir komandoms buvo galimybė išbandyti jėgas lauko šaudykloje su trimis ginklais – pistoletu, lygiavamzdžiu ir graižtviniu šautuvais. Per neribojamą, tačiau kuo trumpesnį laiką dalyviai privalėjo pataikyti į kuo daugiau taikinių, kurių buvo 10. Pistoletu buvo taikomasi 5–15 m atstumu, lygiavamzdžiu – 35 m atstumu, o graižtviniu šautuvu – 100 m atstumu.

– Kai kam sekėsi geriau, kai kam nelabai. Buvo įdomios varžybos, į kurias kvietėme ir miestelėnus, tačiau šįkart niekas nepanoro prisijungti, – apie varžybas kalbėjo Kęstutis Balašaitis, Tauragės medžiotojų ir žvejų draugijos vadovas, vadovavęs šaudymo varžyboms.

Kiekvienoje rungtyje buvo renkamas nugalėtojas, vėliau išrinktas ir absoliutus nugalėtojas. Šįkart juo tapo Šaulių sąjungai atstovavęs Žilvinas Sergejevas. Tarp komandų geriausiai pasirodė ir pirmąją vietą užėmė Tauragės rajono medžiotojų klubas „Ąžuolas“. Antrąją vietą iškovojo Praktinio šaudymo klubo komanda. Treti – Tauragės rajono medžiotojų klubas „Sakalas“.

– Šias varžybas pradėjome organizuoti prieš metus – jos vyksta dukart per metus. Mintis kilo prasidėjus karui Ukrainoje, nusprendėme, kad reikia tobulinti įgūdžius, – kalbėjo K.Balašaitis.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą