fbpx

Sausio 13-osios akcija – namų kiemuose ir balkonuose

Dalintis:

Minint 30-ąsias tragiškų Sausio 13 dienos įvykių metines, Tauragės rajono savivaldybė gyventojus ir įstaigas kviečia nuspalvinti savo miestą iškeltomis vėliavomis ir langus papuošti piešiniais, simbolizuojančiais laisvę ir Lietuvą.

Laisvės gynėjų dieną rajono gyventojai kviečiami jungtis prie iniciatyvos „Sustok už didvyrius“ – sausio 13 dieną, 13 valandą, išeiti į savo namų balkonus ar individualių namų kiemus ir pagerbti kovotojus už laisvę.

Visi šalies gyventojai tą rytą, 8 valandą, kviečiami tradiciškai namų languose uždegti žvakutes.

Pernai Tauragėje surengtoje patriotinėje atminimo akcijoje „Sustok už didvyrius“ Tauragės miesto Dariaus ir Girėno gatvėje kelioms minutėms sustojo eismas, o miesto širdyje susirinkę gyventojai susikibo rankomis taip pagerbdami tautos didvyrius. Sausio 13-oji paminėta skambant kareivių salvėms, bažnyčios varpams ir gaudžiant sirenoms. Tokia pagerbimo akcija buvo rengiama ir užpernai, tačiau šiemet dėl karantino būriuotis negalima.

Tauragės rajono savivaldybė šiųmetinės akcijos metu užfiksuotas akimirkas ir piešinius ragina atsiųsti elektroniniu paštu svetaine@taurage.lt arba įkelti į socialinius tinklus bei pažymėti Tauragės rajono savivaldybę arba uždėti grotažymę #SustokUžDidvyrius.

Gražiausius piešinius ir akimirkas savivaldybė planuoja skelbti Sausio 13-osios minėjimo nuotraukų kataloge ir vaizdo klipe.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą