Savaitgalį – derliaus šventės

Dalintis:

Kol dar džiugina rudeniškos spalvos, žmonės kviečiami burtis ir linksmai praleisti laiką. Artėjantį savaitgalį numatytos net dvi derliaus šventės.

Šįvakar 17 val. Skaudvilės bibliotekoje suplanuotas Albino Stakausko knygos „Žuvies dienoraščiai“ pristatymas. Renginio organizatoriai skelbia, kad dalyvaus skaitovas Edgaras Juška, bus ir dainuojamosios poezijos atlikėjų.

Tokiu pat metu renginys vyks ir Lomiuose. Ten suplanuotas rudens kiemturgis-derliaus šventė. Skelbiama, kad vyks lomiškių išauginto derliaus paroda bei degustacija – šeimininkės kaip reikiant pasistengė, gamindamos iš išaugintų vaisių ir daržovių. Žadama, jog netrūks ir žaidimų.

Tauragės kultūros centro Pagramančio skyrius 18 val. vakare kviečia į kūrybinio sezono atidarymą. Žiūrovams dainuos mišrus vokalinis ansamblis „Dar pabūkim“, renginyje dalyvaus Tauragės literatai – Eugenijus Šaltis, Remigijus Žukauskas bei Jonas Jakštaitis-Šapelis. Scenoje žada pasirodyti Pagramančio meno mėgėjų kolektyvai, o Pilaitės bendruomenės moterys pažadėjo vaišinti įvairiais gardumynais.

Šeštadienį 12 val. aktyvaus gyvenimo mėgėjai laukiami prie Tauragės kultūros centro – planuojamas pėsčiųjų žygis Vladui Putvinskiui atminti. Žygeiviai, suplanuotu maršrutu nukeliavę 10 km, bus pasitinkami su karšta arbata.

14 val. Norkaičių tradicinių amatų ir etnokultūros centre vyks respublikinė tradicinių kapelų šventė „Mildos gegužinė“, organizuojama nuo pat 2017 metų. Kadangi 2022 metai paskelbti Lietuvos jaunimo metais, renginio organizatoriai pakvietė ne tik suaugusiųjų, bet ir vaikų bei jaunimo tradicines kapelas.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą