Savaitgalį – susitikimas su žinomais tauragiškiais

Dalintis:

Meteorologai žada lietingą ir vėjuotą savaitgalį. Tačiau renginių organizatoriai vis tiek kviečia susiburti. Planuojama paskaita apie svarbius istorinius įvykius, koncertas bei susitikimas su žinomais tauragiškiais.

Jau šįvakar 16 val. Tremties ir rezistencijos muziejuje vyks prof. Ruth Leiserowitz paskaita „Radikaliai sunaikinta vaikystė: kaip Antrasis pasaulinis karas įsikišo į žydų vaikų gyvenimą“. Renginį pristatančiame plakate panaudota mažojo Ralfo nuotrauka, daryta 1941 m. Tauragėje. Po kelerių metų jis buvo nužudytas Šiauliuose. Kitiems žydų vaikams pavyko išgyventi Antrąjį pasaulinį karą, tačiau viskas jau niekada nebebuvo taip, kaip anksčiau. Traumos ir netekties patirtis turėjo nulemti visą likusį jų gyvenimą. Paskaitoje kalbama apie suaugusiųjų strategijas, kaip išgelbėti savo vaikus bei ką tai reiškė vaikams.

Tokiu pat metu Pagramančio kultūros namuose prasidės naujo kūrybinio sezono atidarymas. Bus apdovanoti aktyviausi iššūkio „Vasara su knyga“ skaitytojai, vėliau – ansamblio „Dar pabūkim“ koncertas.

Jaunimas Tauragėje šįvakar irgi nenuobodžiaus. 17 val. Tauragės atviroje jaunimo erdvėje – Chill vakaras. Suplanuoti žaidimai bei filmo peržiūra.

Šeštadienį 15 val. Tauragės kultūros rūmuose vyks renginys „Surišti Lietuvos lietumi ir Taurage“. Jame – susitikimas su Donalda Meiželyte, Kęstučiu Macijausku, Artūru Bertuliu, Liudu Mikalausku, Gintaru Joniku ir Tauragės liaudies teatru. Renginys mokamas, bilieto kaina 4 Eur.

Ar žinojote, kad šeštadienį minima Krašto apsaugos diena bei Kūno kultūros ir sporto diena? Sveikiname šių sričių darbuotojus!

Galiausiai sekmadienį 14 val. Tauragės kultūros rūmuose numatytas fitneso turnyras. Startuos Lietuvos jaunių ir jaunimo čempionatas, bus įteikta Tauragės mero taurė. Bilietus platina bilietai.lt ir Tauragės kultūros centras.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą