Savaitgalį – ypatinga renginių gausa

Dalintis:

Šįkart renginių organizatoriai kaip reikiant paplušėjo – artėjant didžiausioms metų šventėms suplanuota galybė renginių visame Tauragės rajone.

Šįvakar 16 val. Tauragės B.Baltrušaitytės viešojoje bibliotekoje suplanuotas Jono Jakštaičio-Šapelio eilėraščių knygos vaikams „Takelis į namus“ pristatymas. Biblioteka skelbia, kad eiles skaitys Jovarų mokyklos moksleiviai, o Barbora Šaltytė pagros fleita. Renginio vedėju taps mūsų kolega, knygos redaktorius Eugenijus Šaltis.

Vos pusvalandžiu vėliau žygaitiškiai įžiebs savo kalėdinę eglę. Šventės metu susirinkusieji ne tik išgirs muzikinius sveikinimus, pamatys Kalėdų Senelį, bet ir išvys spektaklį „Kalėdų Senelio batas“.

18 val. Mažonų bendruomenės namuose bus minimas adventinis padėkos vakaras, kurį organizuoja Tauragės rajono vietos veiklos grupė. Organizatoriai sako, kad tai pats geriausias laikas susirinkti, kartu pabūti ir padėkoti vienas kitam už pagalbą.

18.30 val. šventė planuojama ir Baltrušaičiuose. Kultūros namuose vyks mėgėjų teatro premjera „Angelo dovana“. Įėjimas nemokamas.

Šįvakar kalėdinę eglutę įžiebs ir Batakiuose – šventė suplanuota 19 val.

Šeštadienį 14 val. visi krepšinio mėgėjai rinksis „Bastilijoje“. Planuojamos Regionų krepšinio lygos (RKL) varžybos. Salėje susitiks Tauragės „Tauragė“ ir Klaipėdos LCC.

16 val. eglutę įžiebs Lomių gyventojai. Kultūros namų kiemelyje vyks mugė, vėliau – Kalėdų Senelio sutikimas ir parke papuoštų gyvų eglučių įžiebimas. Po to suplanuotas skrabalų virtuozo Regimanto Šilinsko koncertas ir vakaronė.

Tą pačią dieną, 19 val., švęs ir Kęsčiai – vyks padėkos vakaras, kurio metu žiūrovai išvys spektaklį „Ar viską gydo daktaras?“ Kiek vėliau – šokiai.

Sekmadienį 13 val. Tauragės Švč. Trejybės parapijos namuose ir vėl aidės tradiciniai advento laikotarpiu „Sekmadienio akordai“. Šįkart bus galima mėgautis koncertu „Tas rankų švelnumas“. Jo metu koncertuos Lietuvos muzikos ir teatro akademijos studentai.

14 val. Dapkiškių kultūros namuose vyks adventinių giesmių popietė.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą