Savaitgalis: pasiilgę renginių turės iš ko rinktis

Dalintis:

Jau beprasidedantį savaitgalį džiugina renginių anonsas: linksmintis net tris dienas žada Gaurės gyventojai, kviečia užsukti Baltrušaičiai, Pilies kiemelyje būriuosis kinomanai. O kaimyninėje Šilalėje – grandiozinė miesto šventė.

Tradiciškai kasmet į Tauragę atskuba „Kino karavanas“, su savimi atsivežantis ne tik puikų lauko kino ekraną, bet ir kokybiškus „Kino pavasario“ filmus. Nemokamos filmų peržiūros prasidės Pilies kiemelyje jau šįvakar, 17 val. Pirmiausia prie ekranų bus pakviesti mažieji – dėl ypatingo ekrano filmą „Vampyriukas“ bus galima stebėti net ir šviesiu paros metu. Vėliau, 19 val., žiūrovai išvys garsią juostą „Aš esu Greta“. Po jos, 21.30 val., startuos filmas „Quo vadis, Aida?“ Tikrai vertos dėmesio juostos. Vakarai vėsta, tad nepamirškite pledų!

Neliks nuskriausti ir poezijos mėgėjai – šįvakar 19 val. Baltrušaičiuose, ant užtvankos kranto, startuos jau tradicinis, 9-asis, poetų vakaras „Rugpjūčio lyrika“. Suplanuotas garsaus atlikėjo Arvydo Vilčinsko pasirodymas. Organizatoriai skelbia, kad ant scenos pasirodys ir profesorius Rimantas Balsys, Pauliaus Skurdelio ir Viktoro Urbio duetas, atvyks poetė Edita Mira bei pagėgiškis Eugenijus Skipitis.

Netikėta, bet Gaurė kraštiečių šventę suplanavo net trims dienoms! Jau šįvakar 19 val. šventė prasidės sportinėmis varžybomis prie užtvankos. Rytoj anksti ryte šventinę nuotaiką stengsis palaikyti žvejai, pasiruošę rimtoms varžyboms. Beje, norintys dalyvauti privalo registruotis tel. 8 686 04 368. 10.30 val., Gaurės seniūnijos kiemelyje startuos mokslinis šou, o 11 val. – baidarių ir irklenčių varžybos. 18 val. jau bus galima aplankyti D.Kuizinaitės-Kybartienės fotografijų parodą, o 19 val. bus skelbiama oficiali šventės pradžia, kurioje numatyta ir koncertinė programa. Ant scenos pasirodys „Nemakščių vyrai“, „Bernužėliai“, numatyti fejerverkai bei smagi vakaronė su muzikantu. Sekmadienį 11 val. gauriškiai ir miestelio svečiai rinksis Gaurės bažnyčioje į tradicinius šv.Lauryno atlaidus.

Kone visą šią savaitę šventinėmis nuotaikomis gyvena ir kaimynai Šilalėje – ten startavo miesto šventė, minimas 488 Šilalės gimtadienis. Dar šiandien prie didžiosios scenos numatyta gilių ir kitų rūšių kavos degustacija, o 21 val. ant scenos pasirodys linksmos muzikos festivalis „Brizgėls“. Neįtikėtinai įdomių atrakcijų suplanuota šeštadieniui: paplūdimio tinklinio turnyras, automobilių garso varžybos, įvairios parodos, kūrybinės dirbtuvės, ugniagesių įrangos paroda, meno mėgėjų kolektyvų pasirodymai. 20.30 val. suplanuotas žinomo atlikėjo Deivido Norvilo pasirodymas. Po jo sceną užims ir susirinkusius šokdins „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“, galiausiai ir „Black biceps“. Sekmadienį šventę užbaigs Lietuvos galiūnų čempionato I-asis etapas.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą