Savanorės iniciatyva katinėlių kambarius puoš piešiniai

Dalintis:

VšĮ „Gyvūnų globa Tauragėje“ savanoriaujančiai Renatai kilo idėja paįvairinti globojamų katinėlių kasdienybę. Moteris pasiūlė nuobodžias medines sienas patikėti Tauragės meno mokyklos auklėtinių fantazijai. Pirmadienį prasidėjo darbai.

Pirmadienį VšĮ „Gyvūnų globa Tauragėje“, įsikūrusioje Pramonės gatvėje, buvo rimtas sujudimas. Atvyko trys pedagogės iš Tauragės meno mokyklos, kartu su jomis – ir trys dailės būrelius lankančios mergaitės. Sumanyta išpildyti globos organizacijos savanorės Renatos idėją ir pagyvinti katinėlių gyvenamąsias patalpas.

Parūpinus dažus ir teptukus, mergaitės kibo į darbus. Mokytoja Vida Karbauskienė pasakojo, kad buvo iš anksto aptartos dažų spalvos, o vaikai dar namuose apgalvojo savo mintis, ruošė eskizus.

Vida Karbauskienė. Mortos Mikutytės nuotrauka

– Mintis yra palikti dovaną ir papuošti katinukams interjerą. Leidome vaikams patiems susigalvoti idėjas. Kaip matome, dominuoja katinukų siužetas. Dažus parūpino savanorė Renata. Mes tik parinkome koloritą. O piešti atvyko dailės klases lankantys vaikai – savanoriškai, kas galėjo, pasisiūlė. Šiandien galėjo tik trys atvykti, bet manome, kad kitą kartą atsivešime daugiau vaikų, – pasakojo V.Karbauskienė, prie projekto dirbanti kartu su kolegėmis Jurgita Navickiene bei Jolita Ogintaite.

Pedagogė įsitikinusi, kad vienos dienos darbams užbaigti nepakaks. Viliamasi, kad dalis moksleivių dar prisijungs, nes katinams įrengtų kambarėlių yra nemažai.

– Namuose pasidariau eskizų, kūriau idėjas. Mokytoja patarė, kuris eskizas geriau būtų. Piešiu tiek, kiek save pamenu. Man piešimas ir menas visada buvo pomėgis, – kalbėjo nuo piešimo neatsitraukdama Ana.

Visos trys mergaitės pripažino, kad piešia ant sienų pirmą kartą ir džiaugėsi galimybe išbandyti savo jėgas.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą