fbpx

Sekmadienį LRT eteryje išvysime tauragiškę

Dalintis:

Tauragiškė Viltė Kirstukaitė sekmadienį pasirodys TV ekranuose – mergaitė dalyvavo laidos „Tūkstantmečio vaikai“ filmavime.

Muzikalios mergaitės mama Lina Kirstukienė pasakojo, kad laida jau nufilmuota, o pats filmavimas truko net tris valandas. Tačiau šįkart laida būsianti kitokia, nei įprasta – ji dedikuota muzikai, tad ir visi laidos vedėjų vaikams užduoti klausimai buvo apie muziką. Kaip atskleidė L.Kirstukienė, dalyviai šiai laidai taip pat atrinkti susiję su muzika.

– Žiemą Viltė dalyvavo projekte „Dainuok su manim“, tačiau dėl karantino jis taip ir nesibaigė. Jau tik rudenį projektą pratęsė ir Viltę tąkart pakvietė būti vaikų komisijos nare. Turbūt patiko laidų rengėjams, nes vėliau pakvietė ir dalyvauti išskirtinėje „Tūkstantmečio vaikų“ laidoje, – dėstė L.Kirstukienė.

Mama tikino, kad M.Mažvydo progimnazijoje besimokanti Viltė laidos filmavimo metu labai jaudinosi, jai tai buvo visai kitokia patirtis, mat vietoje įprastų vokalinių konkursų šįkart teko prieš kameras atsakinėti į pateiktus klausimus.

Viltė Kirstukaitė su laidų vedėju Robertu Petrausku. Roberto Kirstuko nuotrauka

– Filmavimas vyko apie tris valandas, o televizijos žiūrovai išvys valandos trukmės laidą. Viltė tikrai labai jaudinosi, kai kurie klausimai buvo sukti. Ir mums, tėvams, iš šono viską stebėti buvo labai sunku, jaudinomės, – neslėpė Viltės mama.

Kaip sekėsi Viltei „Tūkstantmečio vaikų“ laidos filmavime, tauragiškiai galės išvysti jau rytoj LRT kanalu 10.30 val.

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Palikite komentarą