Senjorai rinkosi į kasmetinę Pagyvenusių žmonių šventę

Dalintis:

Penktadienį Lauksargių kultūros namuose rinkosi senjorai. Trečią kartą paminėta Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena. Susirinkusieji džiaugėsi koncertu ir garsiai svarstė, ar nebus ši šventė paskutinė šiemet.

Lauksargių globos namų vadovė Jovita Černeckienė kartu su Lauksargių bendruomene sukvietė pagyvenusius žmones pasiklausyti skrabalų skambesio, pasidžiaugti jaunųjų Tauragės pramoginių šokių šokėjų pasirodymu, pasivaišinti saldumynais.

– Man smagu, kad šiemet prie mūsų prisijungė ir Pagramančio bendruomenės „Gramančia“ globos namų kolektyvas su savo gyventojais. Labai džiaugiuosi, kad iš jūsų galime mokytis, kartu tobulėti, ir linkiu visiems sveikatos, – sakė renginio organizatorė.

Lauksargių globos namų vadovė pažadėjo senjorus į popietę pakviesti ir kitąmet.

Į šventę atvyko ir senjorų iš Tauragės. Aerodromo gatvėje gyvenanti ponia Nijolė į Lauksargius atvažiavo kartu su kaimyne, kuri apie renginį sužinojo iš spaudos.

– Jau daugiau nei metai niekur neišeinam, saugomės, vengiam svetimų žmonių. Dabar, kai pasiskiepijom kartu su vyru, kiek ramiau. Mums, seniems žmonėms, pramogų irgi reikia. Sėdim užsidarę namuose, tuoj visai sulaukėsim. Kai gražus oras, pasivaikščioti išeinam, vasarą su pasisėdėjimais pusiaukelėj, iki Oko miško buvome nuėję, atgal jau taksi grįžom. Sunki senatvė, o jei dar vaikai toli, visai nieks neaplanko, – guodėsi šventės dalyvė ir prisipažino nežinojusi, kad spalio 1-ąją minima Pagyvenusių žmonių diena. – Pažiūriu televizorių, kaip diena, taip daugiau susirgusių Lietuvoj. Man atrodo, šita mūsų sueiga bus paskutinė šiemet, vėl visi karantine sėdėsim. Žiema artėja, dar ir kitų ligų atsiras.

Dalintis:

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą