fbpx

Šį vakarą palaikykime tauragiškius prie televizoriaus ekranų!

Dalintis:

Šiemet tauragiškiai skina pergales televizijoje. Meidė Šlamaitė laimėjo „Lietuvos balsą“, o šiandien kraštiečių palaikymo reikia net dviem dalyviams tuo pačiu metu dalyvaujantiems skirtingų televizijų projektuose. Ar jie parveš nugalėtojų titulą į Tauragę – priklausys tik nuo žiūrovų balsų.

Dvi didžiosios šalies televizijos šį vakarą tiesiogiai transliuos metų projektais vadinamus šou. LNK eteryje žiūrovų palaikymo nuo 19.30 val. lauks tauragiškė moksleivė Atėnė Ravinkaitė, sėkmingai įveikusi „Lietuvos balsas. Vaikai“ visus konkurso etapus ir iškopusi į geriausiųjų šešetuką.

– Pirmajame etape pasirodysime visi 6 finalininkai. Dainuosiu „Queen“ „Bohemian rhapsody“ ir kitą žinomos atlikėjos dainą kartu su mokytoja Monique. Nuo žiūrovų balsų priklausys, ar pateksiu į superfinalą, kuriame jau tik trys dalyviai atliks dar ir po trečią kūrinį. Trečioji daina – ta, kuri labiausiai man padės atsiskleisti, išjausti, stengsiuosi išdainuoti visa širdimi, nes daina jausminga, graži, lietuviška. Kokia tai daina, kol kas tegul lieka paslaptyje, – kalbėjo trylikametė dainininkė. – Ar aš turėsiu galimybę ją sudainuoti, priklausys nuo žiūrovų balsų.

Norintys palaikyti Atėnę, įsijunkite LNK televiziją.

Tuo pat metu, 19.30 val. prasidės ir muzikinio realybės šou „Didysis šou burbulas“ superfinalas. Jame kaunasi dešimt savaičių projekte išbuvęs tauragiškis Justinas Mejeris kartu su šokių partnere Ieva Brigita Riepšaite. Pora projekte dalyvauja Ustin ir Ievos vardu.

Pora superfinalui paruoš aistringą numerį pagal dainą „I Put A Spell On You“ iš trilogijos „50 pilkų atspalvių“.

– Kartu su Justinu džiaugiamės, kad nuėjome tokį ilgą kelią! O buvo tikrai daug – ir juoko, ir ašarų, ir traumų, bet viską sugebėjome įveikti. Visas 10 laidų galėjome kurti pasirodymus, šokti ir mėgautis tuo ką darome tik Jūsų dėka – su Jūsų motyvuojančiomis žinutėmis, skambučiais, balsais, – į gerbėjus kreipiasi šokėjai.

Justinas su Ieva jau kartą mėgavosi televizijos projekto sėkme. 2019 metais jie tapo unikalaus šokių formato šou „Šokio revoliucija“ laimėtojais ir laimėjo 15 tūkst. eurų prizą.

Už Ustin ir Ievą balsus atiduokite įsijungę TV3 televiziją.

Dalintis:

Palikite komentarą