Šiandien Tauragėje: lietus tvindo Tauragės gatves

Dalintis:

Šiandien vietomis, didesnė tikimybė vakariniuose rajonuose, numatomas trumpas lietus, perkūnija.

Per perkūniją vėjo gūsiai kai kur sieks 15–17 m/s. Aukščiausia temperatūra 28–33 laipsniai karščio. Kol kas prognozės rodo, kad lietus kiek aprims apie 9 valandą.

Smarkus lietus kol kas kelia rūpesčius ir ugniagesiams – jau sulaukta iškvietimo į Bernotiškės gatvėje esantį prekybos centrą. Pranešta, kad vanduo veržiasi vidun į parduotuvę.

Liepos 2-os naktį kai kur, daugiausia vakariniuose rajonuose, trumpas lietus su perkūnija, per perkūniją vėjo gūsiai kai kur sieks 15 m/s. Temperatūra 16–21 laipsnis šilumos. Dieną daug kur numatomi trumpi lietūs su perkūnija, vietomis smarkūs. Kai kur škvalas, galima kruša, per škvalą vėjo gūsiai sieks 15–20 m/s. Temperatūra 28–33, pajūryje ir Vakarų Žemaitijoje 23–27 laipsniai.

Mero darbotvarkėje šiandien numatytas dalyvavimas Ekonomikos ir kaimo reikalų komiteto posėdyje. Jame dalyvaus ir vicemerė Virginija Eičienė bei administracijos direktorė Gintarė Rakauskienė.

Šįvakar 18 val. skvere prie Tauragės kultūros rūmų vyks „Džiazo dienos Tauragėje“. Planuojamas Tauragės kultūros centro lengvosios muzikos orkestras. Įėjimas nemokamas.

Kiek vėliau šįvakar, 19 val., „Liberty Beach“ vyks Donato Montvydo koncertas. Bilieto kaina 20 Eur.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Komentarų: 1

Palikite komentarą